Żywność, której nigdy nie powinieneś kupować w Walmart

Produkty Walmarta Instagram

Wraz z wprowadzeniem pierwszego „Walmart Supercenter” droga powrotna w 1988 roku , te gigantyczne supermarkety, które sprzedają artykuły spożywcze oprócz wszystkiego innego na świecie, Walmart na zawsze zmienił sposób, w jaki Amerykanie kupują żywność. W ciągu zaledwie 30 lat Amerykanie przeszli z odwiedzania stoisk z produktami i farmami, niezależnych sprzedawców detalicznych, a nawet supermarketów w celu zaopatrzenia w żywność, do zakupów żywności w Walmarcie. W rzeczywistości sprzedaż artykułów spożywczych stanowi teraz ponad połowa całkowitej rocznej sprzedaży Walmart , w sumie 200 miliardów dolarów rocznie. Czynnik sprzedaży od klub Sama , siostrzany sklep klubu Walmart w magazynie, a to sprawia, że ​​firma największy detalista artykułów spożywczych w kraju.

Podczas gdy niskie ceny „wycofywania” i ekskluzywny produkt czasami kuszące jest, aby mieć wkłady Swiffer, zestawy do zawieszania obrazów, meble z preszpanu, skarpetki w tubie, wkłady do drukarek, ręczniki papierowe, broń palną i świeżą kantalupę w jednym miejscu, nie każdy przedmiot, który znajduje się w dziale spożywczym lokalnego Walmartu, jest wart podróż. Tutaj przyjrzymy się bliżej 12 produktom, których nigdy nie powinieneś kupować w Walmart.O wiele tańsze produkty ekologiczne można znaleźć gdzie indziej

Arbuzy Walmart Instagram

Sprzedaż produktów ekologicznych generować rocznie ponad 40 miliardów dolarów sprzedaży w branży zakupów spożywczych. Walmart nigdy nie zadowalał się tym, aby 40 miliardów dolarów usiadło na stole, wykorzystując ten trend , oraz zwiększanie dostępności produktów ekologicznych (a czasem nawet uprawianych lokalnie) w ich Supercentrach.

Zakładając, że jesteś jedną z tych osób, które kupują produkty organiczne, ponieważ nie lubisz jeść pestycydów, antybiotyków i syntetycznych hormonów, a nie dlatego, że daje ci dreszczyk emocji, gdy płacą 4 dolary za cebulę, prawdopodobnie zawsze jesteś na polować na niedrogie produkty ekologiczne. Według Kiplinger , jednak jest mało prawdopodobne, że znajdziesz te oszczędności w Walmart. W rzeczywistości, Kiplinger okazało się, że konkurencyjne sklepy Aldi i Trader Joe's konsekwentnie biją ceny Walmart na organiczne owoce i warzywa. Oznacza to, że dopóki Walmart nie zacznie agresywnie obniżać cen selera i marchwi w tym samym tempie, co wszystko inne w sklepie, lepiej kupować produkty organiczne gdzie indziej.

Właściwie prawdopodobnie można uzyskać lepsze produkty w innym miejscu

Produkty Walmart Instagram

Jeśli chodzi o kupowanie świeżych owoców i warzyw, czasami tylko dlatego, że możesz, nie oznacza, że ​​powinieneś. Jasne, może być wygodne wrzucenie zakupów spożywczych do jednego worka ze wszystkimi innymi rzeczami, które musisz kupić w każdy weekend, ale produkty w Walmart generalnie nie są do końca dostosowane do tabaki.Według Raporty konsumenckie , Walmart konsekwentnie plasuje się na samym dole listy sieci supermarketów pod względem „jakości świeżej żywności i warzyw, mięsa oraz żywności przygotowywanej w sklepie i wypieków”. Spośród 68 supermarketów ocenionych przez Raporty konsumenckie , Walmart spada na #67. Och.

Dlaczego nie ma miłości do produktów Walmart? Braki kadrowe są dużą częścią problemu z produktami Walmart. Gdy w sklepach brakuje personelu, Walmart wyciągnie współpracowników z innych działów do pracy w produkcji, co oznacza, że ​​16-latek, który został zatrudniony za swoją wiedzę na temat urządzeń peryferyjnych Nintendo Switch, nagle próbuje rozgryźć jak zarządzać 300-500 przedmiotami które powoli umierają w różnym tempie. Niezupełnie przepis na chrupiące rzymskie.

Sieć stara się naprawić swój dział produkcji za pomocą nowe technologie monitorowania i stuprocentową gwarancję świeżości, ale w międzyczasie rozważ zakup produktów gdzie indziej.Możesz kupić syrop klonowy za połowę ceny w Costco

Syrop klonowy od Walmart Instagram

Jak każdy, kto obserwował, jak ich 4-latek wlewa syrop klonowy o wartości 24 USD do naleśników za 50 centów, może ci powiedzieć, te butelki płynnego złota Vermont klasy A mogą poważnie nadwyrężyć budżet żywnościowy.

Mimo to, jeśli po prostu nie możesz zmusić się do skoku do masowe marki syropów kukurydzianych smakowych (pomyśl o cioci Jemimie, pani Butterworth, Log Cabin lub Hungry Jack), nadal można znaleźć prawdziwy, stuprocentowy, naturalny syrop klonowy w rozsądnej cenie... pod warunkiem, że nie kupisz go w Walmart.

Według Krazy Kupon Lady , ekspert od najlepszych ofert dostępnych w Costco, rzeczy w Walmart są nie tylko gorszej jakości, ale są prawie dwa razy droższe. W niektórych lokalizacjach nieorganiczny syrop klonowy Walmart kosztuje prawie 56 centów za uncję, w porównaniu do 35 centów za uncję marki Kirkland Signature USDA Organic Grade-A. Kup go za galony i trzymaj w lodówce do rok .

Walmart stawia na ekologiczne mleko w wysokiej cenie

Ekologiczne mleko od Walmart Instagram

Mleko ekologiczne zawsze będzie droższe niż mleko konwencjonalne, po prostu dlatego, że jego produkcja kosztuje więcej rolników. Hodowla mniejszej liczby sztuk bydła, odmowa karmienia krów genetycznie zmodyfikowaną paszą i dojenie ich na naturalnym poziomie produkcji może dawać mleko, które jest zdrowszy i lepiej smakuje , ale to nie jest tanie. Kiedy rolnicy muszą wydać więcej pieniędzy na produkcję mleka, przerzucają ten koszt na ciebie, klienta... a nawet mega sieci, takie jak Walmart, niewiele mogą zrobić, aby to kontrolować.

Niestety, mleko organiczne w Walmart nadal nie przedstawia wartości, jaką można znaleźć w wielu innych produktach. Według Kiplinger , zarówno Aldi, jak i Trader Joe's rutynowo omijają Walmart w cenach mleka ekologicznego, kosztując około 30 centów mniej za pół galona.

brut vs extra dry

Czasami nawet fantazyjna sieć sklepów spożywczych Całej żywności udaje mu się podciąć ceny ekologicznego mleka Walmart… a kiedy miejsce, które nazywa się „Whole Paycheck” bije cię pod względem cen, masz poważny problem.

Costco sprzedaje czysty ekstrakt waniliowy za połowę ceny Walmart

Ekstrakt waniliowy z Walmartu Instagram

Niezależnie od tego, czy jesteś oddanym piekarzem ciasteczek, czy masz wujka, który próbuje ukryć problem nadużywania substancji i po prostu zostaje z tobą „dopóki sprawy się nie zmienią”, wiesz, jak drogie może być kupowanie dużych ilości prawdziwego ekstraktu waniliowego. Dlaczego prawdziwy ekstrakt waniliowy jest tak drogi? Dlatego zrobienie tego zajmuje bardzo dużo czasu , a większość z tego dzieje się daleko... jak na Madagaskarze. Tam robotnicy mają tendencję do uprawy delikatnych, porośniętych winoroślą roślin waniliowych przez trzy-pięć lat, aż wytworzą strąki nasienne, które następnie są moczone w skoncentrowanym alkoholu, zanim zostaną zabutelkowane i wysłane do lokalnego Walmartu.

O ile nie przełączysz się na używanie waniliny do swoich projektów pieczenia, taniej syntetycznej alternatywy dla ekstraktu waniliowego, nie ma wielu sposobów na obniżenie kosztów wanilii. Według Krazy Kupon Lady , jednak nie musisz tkwić w drogich ekstraktach w Walmart i nie musisz uciekać się do używania imitacji aromatu waniliowego. Costco sprzedaje 16-uncjowe butelki czystego ekstraktu waniliowego (wskazówka dla profesjonalistów: 16 uncji to dużo ekstraktu waniliowego) za jedyne 2,18 USD za uncję, w porównaniu z 4,32 USD za uncję w Walmart.

Walmart's Great Value Big Burly Breakfast Sandwich to zły sposób na rozpoczęcie dnia

Duża krzepka kanapka śniadaniowa od Walmart Instagram

Ach, rano. Wstaje rześki świt i dzień zaczyna się rozwijać, wschodzi obietnica i nadzieja na nowy dzień. Nadszedł czas, aby przerwać nocny post, zdrową, energetyzującą potrawą ze świeżych owoców, kromką pełnoziarnistego tostu z awokado lub wzbogaconym białkiem koktajlem z trawy pszenicznej, aby utrzymać metabolizm i mózg w szczytowym momencie.

Poza tym możesz również popełnić nasilony atak na centralny układ nerwowy za pomocą „ Big Burly Breakfast Sandwich ' z Walmart: pół funta bekonu, jajka sadzone i przetworzony amerykański ser, ułożone wysoko na dwóch plasterkach francuskiego tosty z cynamonem. Każda kanapka zawiera 26 gramów tłuszczu, 1200 miligramów sodu (ponad połowa twojej całości zalecana dzienna porcja na dzień) i 7 gramów nasyconego tłuszczu utwardzającego tętnice. Zgadza się. Według FDA , ta jedna kanapka dostarcza Twojemu maltretowanemu, zaniedbanemu organizmowi ponad połowę zalecanego dziennego spożycia tłuszczów nasyconych — a Ty jesz tylko na śniadanie.

Super tanie importowane krewetki hodowlane Walmart kosztują ludzi human

Mrożone krewetki z Walmart Instagram

Trudno oprzeć się kupieniu ogromnej paczki krewetek za mniej niż paczka mielonej wołowiny. Niestety, krewetki, które znajdziesz w Walmart (i innych gigantycznych sklepach detalicznych) mogą być niedrogie, ale wiąże się to z pewnym kosztem środowiskowym i ludzkim.

Następnym razem, gdy skusi Cię wielka torba skorupiaków koktajlowych EZ-Peel, sprawdź kraj pochodzenia. Według Naturalne wiadomości , jeśli trzymasz torbę krewetek importowanych z Tajlandii, musisz uwzględnić w kosztach pewne naruszenia praw człowieka. Pracownicy (w tym pracownicy dzieci) są często bardzo źle traktowane i sprzedawany jako kolejny towar. Praca jest niezwykle pracochłonna, a pracownicy są podatni na nadużycia ze strony podwykonawców nadzorujących obiekty rybackie i wstępne przetwarzanie.

Krewetki hodowane w Ameryce Środkowej i Azji również są hodowane w wątpliwych warunkach i mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia. Według badania przeprowadzonego w 2015 r. przez Consumer Reports z 205 importowanych próbek krewetek połowa zawierała bakterie, a 11 z Wietnamu, Tajlandii i Bangladeszu zawierało śladowe ilości antybiotyków. Niektóre z tych antybiotyków stwarzają ryzyko raka, podczas gdy inne są nielegalne do produkcji żywności w Stanach Zjednoczonych.

Konkluzja? Skup się mniej na okazyjnej cenie i upewnij się, że wiesz, skąd pochodzą twoje krewetki.

Marka Walmart Great Value „Tropickles” to koszmar na jawie

Tropikle z Walmartu Instagram

We wszechświecie są dwie rzeczy prawdziwe: pikle są pyszne, a czerwony Kool-Aid jest pyszny. Jest więc oczywiste, że ogórki kiszone w słodkim ponczu owocowym są również pyszne. Dobrze?

Za powstanie niesławnej „Kool-Aid Pickle” możemy winić Mississippi, gdzie gigantyczne niechłodzone słoiki z kolorowymi cukierkami ustaw blaty najlepszych stacji benzynowych i sklepów wielobranżowych w Delcie Missisipi, obok marynowanych jajek i świńskich łapek. Niektórym klientom niezwykłe połączenie słodko-kwaśnego wydaje się tak przyjemnie mylące dla podniebienia, jak zanurzanie frytek w Mroźny z Wendy's, podczas gdy inni fizycznie wzdrygają się na myśl o nasączonych cukrem koperkach o smaku cukierków.

Walmart, który nigdy nie śpi na modę, wprowadził własną wersję pikli Kool-Aid pod marką „Tropickles”, a reakcja nie była wyjątkowo przychylna. Eksperci od żywności wygodnej w Impulsywne kupowanie opisał stabilne na półce słoiki z piklami jako „ohydne” i „ubijające żołądek”, wyjaśniając, że „kombinacja letniej wody z cukrem, więdnących ogórków i tony octu daje zapach porównywalny do zgniłego produktu oblanego Kool- Pomoc... mdlący słodki zapach, który naprzemiennie zmienia się między nektarem z kolibra a pryzmą kompostu.

Więc tak. To będzie trudne przejście.

Przekąski Walmart mogą być niedrogie, ale nadal możesz zrobić lepiej w sklepie z dolarami?

Przekąski z Walmart Instagram

Nadal możesz znaleźć okazje, które zaspokoją Twoje pragnienie przekąsek w Walmart, szczególnie gdy kupujesz przekąskę marki „Great Value”. Ale jeśli chodzi o porównanie wartości przekąsek w stosunku dolar do dolara, nadal musisz zdumiewać się tym, co dzieje się na ulicy, w lokalnym sklepie z dolarami .

wódka z szarej gęsi ziemniaczanej

Sklepy typu Dollar to raj dla przekąsek. Możesz nie tylko znaleźć krajowe marki swoich ulubionych przekąsek za jedyne złotówki, ale sklepy dolarowe mogą być również świetnym miejscem do znalezienia importowanych osobliwości, produktów wycofanych z produkcji lub ekskluzywnych produktów, takich jak limitowana edycja Top Ramen o smaku kurczaka Pringles które rozpaliły Internet w 2017 roku i były dostępne tylko w sieci dyskontów Dollar General.

Chociaż pokusa wydawania tak marnej kwoty na dziwną obsesję na punkcie nowych przekąsek ze swoich marzeń może być zbyt wielka, by się jej oprzeć, przed zakupem sprawdź daty ważności. Sklepy z dolarami są znane z tego, że próbują się przenieść, które niedawno wygasły produkty ze zniżką. Wykorzystaj swój osąd; ta torba Cool Ranch Doritos, która minęła kilka dni po dacie przydatności do spożycia, jest prawdopodobnie w porządku, podczas gdy 7-miesięczny majonez nie jest.

Walmart's Great Value „Pizzadilla” to świetna wartość ... dla twojego serca eksplodującego

Pizzadilla z Walmartu Instagram

Sekcja przekąsek i przystawek w każdej sekcji z mrożonkami może być czymś w rodzaju odżywczego pola minowego, ale czasami znajdziesz produkt, który pakuje idealną burzę tłuszczu, węglowodanów i sodu w tak zwodniczo malutkim opakowaniu, że decyduje się go pominąć. staje się aktem samozachowawczym i przetrwania.

Okazuje się, że kiedy producent postanawia zbudować pizzę z enchilady z kurczaka, a następnie ułożyć całość na „cieście” zrobionym z całej quesadilli, wpycha cię w nic innego jak ewolucyjny wybór. Wersja „Carne Asada” z tej prawie dwufuntowej płyty fuzji z przekąskami dostarcza aż 2160 kalorii, co dla większości ludzi wystarcza na cały dzień. Ale Pizzadilla nie kończy się na tym; znajdziesz też 114 gramów tłuszczu i aż 5220 miligramów sodu (około dwukrotność całkowitej dziennej dawki rekomendowany przez Centrum Kontroli Chorób ), ukryta między tandetnymi warstwami.

Rolnicy płacą cenę za całą tę tanią wieprzowinę Walmart

Kotlety wieprzowe z walmarta Instagram

Gdy Walmart zacieśnia uścisk około jednej piątej całkowitej sprzedaży artykułów spożywczych w kraju , ktoś z pewnością poczuje ucisk. A w przypadku produkcji wieprzowiny to zazwyczaj sami rolnicy zauważają, że ich rentowność spada, nawet gdy rośnie popyt na ich produkt. Według Chrystus , w latach 1990-2009 kwota przekazana rolnikowi za każdego sprzedanego dolara spadła z 45 centów do 25 centów. Podczas gdy w zakładach przetwarzania końcowego część przychodów została przeniesiona na ich działalność, sklepy takie jak Walmart odbierają teraz lwią część zysku, czyli 61 centów z każdego dolara.

Co to oznacza dla rolników? Muszą teraz radykalnie zwiększyć produkcję, aby sprostać wymaganiom największego detalisty spożywczego w kraju, jednocześnie stale zarabiając mniej za produkt, który tworzą. Więcej pracy i większe ryzyko finansowe za mniejsze pieniądze? To jest gra, w którą musisz grać, kiedy dostarczasz wieprzowinę do Walmartu.

Przekąski Walmart's Great Value wahają się od nieświeżych do obrzydliwych

Świetne szwajcarskie bułki z walmart Walmart

Jeśli chodzi o ciastka z przekąskami , poprzeczka nie jest zbyt wysoka – kto z nas kiedykolwiek twierdziłby, że Twinkie to haute cuisine? Ciasto z przekąskami to po prostu coś, co łapiesz, gdy musisz mieć szybki zastrzyk cukru w ​​biegu, więc nie jest tak, że naprawdę będziesz poświęcać czas na delektowanie się smakiem. Jednak nawet przy tych niskich standardach ciastka z przekąskami marki Great Value są nadal czymś, czego prawdopodobnie chcesz uniknąć za wszelką cenę.

Według opinii klientów, diabelskie ciasta smakują ” stary lub nieświeży ' nawet gdy (rzekomo) świeże, a także zostaw ' obrzydliwa tłusta powłoka w ustach . Niewiele lepiej radzą sobie Swiss Rolls. Są opisane jako „ Obrzydliwy. Paskudny. Obrzydliwy. „z konsystencją [sic] piasku” i „śmietanką, która smakuje jak chemikalia”. Golden Crème Cakes to wciąż tylko tanie podróbki Twinkies pomimo tego pretensjonalnego akcentu nad „e” w „crème”, ze smakiem, który recenzenci porównali do „ biszkopt nasączony olejem ' i ' pianka z tworzywa sztucznego . Jednak ciasteczka brownie mogą być najgorszym ciastem przekąskowym ze wszystkich, a klienci Walmartu nazywają je „ absolutnie okropne ”, „smakuje jak ciasto do zabawy” i „najstraszniejsze rzeczy, jakie kiedykolwiek jadłem”. Więc tak, nie warto, bez względu na to, jak niska cena.

Ogólne płatki śniadaniowe Walmart smakują jak rozczarowanie

Płatki zbożowe o doskonałej wartości od Walmart Facebook

Niezależnie od tego, czy wolisz rozpocząć, czy zakończyć dzień dużą miską płatki śniadaniowe , tak czy inaczej, będziesz chciał, żeby smakował przyzwoicie. Jasne, jest to szybkie i wygodne, aby po prostu wlać tę karmę ludzką do miski i rozlać trochę mleka, ale prawdziwa wartość płatków leży w ich wartości wygodne jedzenie? . A co, pytamy, jest pocieszające w zjedzeniu jakiejś paskudnej, bez smaku podróbki? Niestety, dokładnie takie są płatki zbożowe Great Value.

Insider biznesowy porównali cztery różne markowe płatki zbożowe z ich niedoszłymi smakami: Apple Jacks kontra GV Apple Blasts, Honey Bunches of Oats kontra GV Almond Crunchy Honey Oats, Lucky Charms kontra GV Magic Treasures oraz Cinnamon Life kontra GV Cinnamon Crunchy Kwadraty owsiane. W żadnym wypadku nie stwierdzili, że marka Great Value nawet zbliżyła się do oryginału zarówno pod względem smaku, jak i tekstury. Krazy Kupon Pani przetestowała wersję Shredded Wheat firmy Great Value, a także ich zastępcze Cheerios (Pieczone Pełnoziarniste Płatki Owsiane) i uznała je za co najmniej nieatrakcyjne. W rzeczywistości stwierdziła, że ​​​​generyczne Cheerios są wręcz „obrzydliwe”. Komentator na Oszczędna zabawa zgodził się z potępieniem innych niż Cheerios, używając wyrażenia „przerażająco zły”.

Jeśli to prawda, że ​​płatki zbożowe naprawdę się wycofują, jak CBS zgłoszone w 2018 r., to prawdopodobnie nie milenialsi go zabili. Zamiast tego możemy chcieć winić Walmart, ponieważ każdy, kto kiedykolwiek zasmakował w wyborach płatków Great Value, prawdopodobnie przysiągł je na dobre.

Walmart podróbka Great Value Oreos nie jest nawet zbliżona do prawdziwej oferty

Świetne ciasteczka Twist and Shout od Walmart Facebook

Oreo , Światowy najlepiej sprzedające się ciasteczka , są mocne od ponad 100 lat i nie bez powodu – smakują niesamowicie. Idealna równowaga ciasteczek z ciemnej czekolady ze słodkim kremowym nadzieniem i debata, która nigdy się nie starzeje o najlepszym sposobie ich zjedzenia. (Przekręć i liż, aby wygrać!) Podczas gdy ciasteczka Twist and Shout firmy Great Value mogą oddawać hołd właściwej metodzie jedzenia o tej samej nazwie, to jedyna rzecz, którą ten zdzierstwo z Oreo faktycznie robi dobrze

w Krazy Kupon Pani ' W porównaniu z marką z 2018 roku w porównaniu z generyczną konfrontacją, oświadczyła, że ​​Oreos jest „wciąż wyraźnym zwycięzcą pod względem wyglądu, tekstury i smaku” w zestawieniu z oszustami Twist and Shout. YouTuber Jedzenie Smark był nieco silniejszy w swoim potępieniu, porównując Twist and Shouts do „chrupiącego brązowego kartonu” i deklarując: „Jeśli to kupicie, wiem, co będziecie krzyczeć, będziecie krzyczeć „daj mi Oreo!'' Te Fauxreos nie są nawet warte maczania. Lepiej po prostu pozwolić im utonąć i trzymać się kupowania jedynego oryginalnego.

Batoniki musli Walmart Great Value są bardziej „wartościowe” niż „świetne”

Batony granola Great Value od Walmart Facebook

Do tej pory wszyscy jesteśmy prawie świadomi, że batoniki musli nie zawsze są najzdrowsze rzecz, którą możesz wpychać sobie w twarz. Oznacza to, że głównymi powodami ich spożywania są a) wygoda i b) smak. Chociaż batoniki Great Value mogą być tak samo wygodne, jak inne pakowane przekąski w kształcie batonika, jeśli chodzi o smak, wyraźnie ich brakuje. Krazy Kupon Pani , którego raison d'être na swojej stronie internetowej kręci się wokół prób zaoszczędzenia pieniędzy, wciąż twierdzi, że batoniki z musli Great Value nie są warte swojej niskiej ceny, ponieważ są zbyt suche i zbyt słodkie, by je jeść. Raporty konsumenckie Wśród 24 różnych batonów przekąskowych, które przetestowali pod kątem smaku, znalazły się batony do żucia z masłem orzechowym i płatkami owsianymi o wysokiej wartości z wysoką zawartością błonnika, i... Great Value nie wygrał. Ich batony należały do ​​kategorii również-ranów, które traciły punkty z powodu „sztucznych lub nieświeżych smaków oraz ziarnistych lub twardych tekstur”.

YouTuber Tami Dunn , wykonując ślepy test smaku batoników szlakowych Great Value versus Nature Valley, pomyślała, że ​​​​baton Great Valley ma dziwny smak czarnego pieprzu, podczas gdy jej mąż narzekał, że nie czuje żadnego owocu. Oboje zgodzili się, że batony Nature Valley są warte wyższej ceny, co wydaje się być tutaj dość powszechnym tematem: dzięki świetnej wartości dostajesz to, za co płacisz, a nadal nie jest tego warte.

Mac i ser Walmart's Great Value smakują jak desperacja?

Makaron i ser w świetnej cenie od Walmart Facebook

Mac i ser w pudełku to klasyczna podstawa kuchni ubóstwa. Generalnie nie jest to coś, na czym ktokolwiek będzie żył z wyboru, ale coś, co będziesz chciał trzymać w szafce na wypadek apokalipsy zombie lub wyczerpania się gotówki na tydzień przed wypłatą. Biorąc to pod uwagę, nadal chcesz mac z serem, który będzie wart jedzenia, gdy chowasz się w swoim ufortyfikowanym przez zombie bunkrze, a Great Value po prostu nie załatwi sprawy.

Insider biznesowy zapytał Teri Gault, z teraz-zombifikowany (ale kiedyś popularny ) strona z kuponami Gra spożywcza , aby zidentyfikować produkty generyczne, które nie były warte oszczędności w porównaniu z ich markowymi odpowiednikami, i wybrała makaron i ser Great Value jako przykład najgorszego zakupu. „Zbyt pomarańczowy i po prostu nie smakuje tandetnie… [nie] tak dobrze jak Kraft”, brzmiał jej werdykt, i nie jest tak, że sam Kraft mac-in-the-box jest jakimś wspaniałym doznaniem smakowym.

Jak się okazuje, Gault nie jest jedynym, który tak odczuł walnięcie mac Great Value. Recenzje na stronie internetowej Walmart opisują, że ma „kwaśny smak”, jest „obrzydliwy i słony” oraz „smakuje i pachnie dokładnie jak trociny”. Fuj. Brzmi jak coś, co przeszliby nawet żywe trupy.

Mielona wołowina Walmart jest tańsza (i często lepsza), jeśli kupisz ją gdzie indziej

Hamburger z Walmart Instagram

Jasne, te rzędy idealnie porcjowanej mielonej wołowiny, z których każda woła do Ciebie z półki swoimi żywymi, różowymi pasmami błogości podczas robienia burgerów, mogą być kuszące. Jednak prawdopodobnie lepiej kupić uchwyt do ziemi gdzie indziej.

Według niedawnego badania standardowych zakupów w sklepach spożywczych przez store Taniizm , strona, która śledzi najlepsze okazje w supermarketach w całym kraju, Walmart nie zawsze jest najtańszy – wliczając w to mieloną wołowinę. Cheapism odkrył, że dyskontowy sklep spożywczy Aldi rutynowo pokonuje ceny Walmart o co najmniej 15%, a niezależna kontrola cen przez MSN ujawnił, że Aldi zazwyczaj sprzedaje mieloną wołowinę nawet o 1 USD mniej za funt.

Nawet jeśli przy wyborze pakietu mielonej wołowiny nie zależy Ci na cenach, jakość mięsa Walmart może się bardzo różnić . Skażenie bakteryjne nadal stanowi problem w przypadku pakowanej mielonej wołowiny w Walmart; firma dostarczająca wołowinę do Walmart wycofała 6,5 ​​miliona funtów hamburgerów sprzedanych w Walmart i innych sklepach jeszcze w 2018 roku z powodu skażenia salmonellą. Kolejne wycofanie 90 000 funtów kotletów wołowych w 2016 r. było spowodowane „[zanieczyszczeniem] obcymi materiałami drzewnymi”. Tak.

Kurczak z rożna Walmart nie może się nawet równać z kurczakiem Costco

Kurczaki z rożna Walmart Facebook

Koszto i Walmart sprzedają kurczaki z rożna i obaj wyceniają kurczaka około 5 USD, i na tym podobieństwa się kończą. Po pierwsze, ptak Costco jest znacznie większy — kurczaki Walmarta ważą około 3 funtów , podczas gdy Costco może ważyć cztery, a czasem pięć. Po drugie, ankieta mówi... wszyscy lubią kurczaka Costco bardziej niż Walmart.

Strona internetowa Jedz to, nie to! uszeregował siedem różnych kurczaków z rożna w oparciu o ich smak, a kurczak Walmarta był martwy na końcu, podczas gdy Costco, jak można się było spodziewać, znalazł się na szczycie. Moje przepisy również sklasyfikował kurczaki z rożna, z podobnymi wynikami, przy czym Walmart został opisany jako „nie tak wspaniały… [to] nie było przyjemne”. Kolejna strona internetowa, Dziewczyna z przekąskami , poświęcił całą recenzję kurczakowi Walmarta. Streszczenie: „smakowało jak przypalone, słone mięso”. Do ogólnej szkicowości kurczaka przyczynił się fakt, że po zakończeniu pieczenia spędził dwie i pół godziny siedząc na gorącym stole, a także miał wyjątkowo wysoką zawartość sodu — 690 gramów na porcję w przeciwieństwie do Costco. bardziej rozsądne 460 gramów kurczaka.

I właśnie to, jedzący kurczaki towarzysze, jest powodem, dla którego ptak z rożna Costco ma naśladowców, podczas gdy Walmart, zasłużenie, nie.

Wybór ryb w Walmart jest w najlepszym razie ponury?

ryby Walmart

Zaangażowanie Walmart w zrównoważone owoce morza było przez lata szeroko nagłaśniane. W 2006 , zobowiązali się do sprzedaży wyłącznie ryb certyfikowanych zgodnie ze standardem Marine Stewardship Council (MSC) dotyczącym zrównoważonego rybołówstwa, co miało potrwać pięć lat. Niestety nie zaszli tak daleko, jak myślisz. Zielony pokój — organizacja non-profit zajmująca się promowaniem zrównoważenia środowiskowego — mówi Walmart wciąż ma pracę do wykonania. Uznają je za „przeciętne” wśród innych sklepów spożywczych i specjalnie zwracają uwagę na ich tuńczyka, doradzając konsumentom, aby całkowicie unikali wyboru tuńczyka w puszkach (z wyjątkiem „produktów innych firm, takich jak Ocean Naturals”). Wspominają również, że Walmart jest „jedną z kilku firm wymienionych w raportach dotyczących niewolnictwa w jego łańcuchu dostaw”.

Nie chodzi tylko o zrównoważony rozwój; recenzje mrożonych ryb Walmart nie są zbyt pochlebne. W momencie publikacji tej publikacji recenzenci ocenili Świetne mrożone dzikie filety z łososia ze skórą w kolorze różowym jako 2,4 na 5 gwiazdek z prawie 30 recenzjami. Opisywano, że ma nieprzyjemny zapach, a więcej niż jeden klient twierdzi, że po ugotowaniu staje się miękki i śliski. mrożony dorsz i mrożony sum produkty nie radzą sobie dużo lepiej z ich ocenami na poziomie 2,6 gwiazdek. Recenzenci skarżą się również, że etykieta „złapany na dziko” może wprowadzać w błąd. Drobny druk z tyłu wyraźnie wskazuje, że produkt pochodzi z „łowiska niezależnie certyfikowanego zgodnie ze standardem MSC”, a niektóre są również oznaczone jako „produkt z Chin”. Połącz to wszystko razem, a wolelibyśmy kupować ryby w innym sklepie.