Pozycje menu fast food, które chcielibyśmy, aby powróciły

kobieta je burgera

Pocieszające w restauracji typu fast food jest to, że wiesz, czego się spodziewać. Nie wybierasz się do KFC na burgera; chcesz kurczaka. Nie idziesz do metra na taco; chcesz combo na zimno. Więc kiedy twoje ulubione pozycje z menu znikną, czy to z braku miłości, czy też dlatego, że były sezonowe, jesteś zakłopotany. Ze stratą. Skończysz stojąc przy ladzie, gorączkowo szukając McDLT, McLean , lub niesławny Łuk Deluxe . Szepczesz do kasjera w Wendy's: „Co masz na myśli” Kanapki z Frescatą '?'

W końcu musisz podjąć decyzję: wybrać nowy przedmiot lub odejść w porażce. Przygaś światła i włącz muzykę pogrzebową, ponieważ te przedmioty zasługują na pamięć.Świeże nadziewane pita Wendy

Wendy youtube

Zaniechany kurczak cezar pita Kanapka u Wendy może być dla mnie najtrudniejsza do pisania. Kochałem te rzeczy! Wprowadzone w 1997 r. były dostępne przez około trzy lata, a potem pewnego dnia wszedłem do Wendy i puf odeszli. Chleb pita był ciepły i puszysty i nasączony tylko dosyć pikantnym, pieprznym dressingiem. Inne dostępne opcje to kurczak z rancza ogrodowego, klasyczny grecki i warzywko ogrodowe, chociaż osobiście trzymałem się tylko Cezara. Na razie możesz zhakować przepis lub zastąpić smak kurczakiem Caesar wrap, ale to nie to samo, a twoje serce dostrzeże różnicę.

Okład serowy Sonic Fritos chili

Okład serowy Sonic Fritos chili

Dosłownie byłem kiedyś w Sonic. Okład z sera Fritos chili był jedyną rzeczą, jaką miałem. No i limonka wiśniowa. Niestety, nigdy nie będę miał okazji zamówić kolejnego. Jasne, że nadal możesz je zrobić w domu lub zdobądź chodzące tako , ale coś w wrażeniach z jazdy sprawiło, że było jeszcze smaczniejsze.

Zbyt duża pizza?

pizza z dużą stopą? youtube

Nigdy nie było za dużo pizzy, prawda? Cóż, dzięki staromodnej dobrej wojnie na pizzę z 1993 roku konsumenci mieli wybór ogromne pizze . Pizza Hut miała Wielką Stopę, aby odpowiedzieć na Wielkie Małego Cezara! Duży! Pizza. Obaj mieli zostać zlikwidowani przez Dominatora z Domino's. W miarę wzrostu pizzy ceny spadły , w nadziei na przyciągnięcie większej liczby przedsiębiorstw. W przeciwieństwie do Arnolda, Dominator nie wróci. Niestety, żaden z nich nie chciał. Nie mogę przestać się zastanawiać: jeśli długie na stopę hoagie mogą być rzeczą, dlaczego nie metrową pizzę?Suwaki Burger King

Suwaki Burger King youtube

Burger King trzykrotnie próbował wprowadzić suwaki: Burger Bundles (1987), Burger Buddies (1990) i Burgery (2009). Jestem zakłopotany, dlaczego te nigdy nie wystartowały, biorąc pod uwagę, że istnieją firmy, których modele biznesowe opierają się całkowicie na pojęciu suwaków. Ale, jak w recenzji na Impulsywne kupowanie stwierdza, że ​​„nie smakowały tak pieczone na ogniu jak Whopper”. Czy to nie jest powód, dla którego w pierwszej kolejności idziesz do BK?

​Miski na chleb z makaronem Domino

​Domino youtube

Okazuje się, że w tym piecu do pizzy z taśmociągiem Domino's miał coś innego do gotowania. Był rok 2009 i Domino's postanowiło się śmiać w obliczu osób na diecie niskowęglowodanowej. Wejdz do miska na chleb z makaronem , znany również jako węglowodany na węglowodany na węglowodanach. Miska została wykonana z ciasta na pizzę i wypełniona między innymi makaronem primavera i kurczakiem Alfredo. Z jakiegoś powodu inne sieci pizzy nie chciały rozpoczynać wojny o miski makaronu. Chociaż nadal można zamówić makaron w Domino's, miseczki na chleb zniknęły.

Shaker do sałatek McDonald's

McDonald youtube

Nowe tysiąclecie przyniosło ze sobą jeden z najbardziej pomysłowych produktów McDonald's, ale niestety zniknął w 2003 roku. Shaker do sałatek był zaskakującą ofiarą w solidnej grupie krnąbrnych produktów z McDonald's. Był podręczny i miał rozmiar uchwytu na kubek, dzięki czemu można było jeść prawdziwe sałatki w podróży. Wydaje się, że jedyną wadą było nierównomierne rozłożenie opatrunku w kierunku dna pojemnika. Jeśli nadal nie jesteś ponad tym, jest Grupa na Facebooku gdzie możesz porozmawiać o minionym shakerze lub sprawdzić na Pintereście dosłownie tysiące pomysłów na sałatkę z słoika Mason.Burger King International kanapki z kurczakiem

Burger King International kanapki z kurczakiem youtube

Nadal możesz znaleźć klasyczną kanapkę z kurczakiem w Burger King, z charakterystyczną podłużną bułką. Ale ooh la la przez ograniczony czas w 1991 roku, twoje kubki smakowe mogą trwać wyjazd . Francuska kanapka z kurczakiem była połączona z szynką, szwajcarskim serem i majonezem przypominającym kurczaka cordon bleu. Włoskie zwieńczono mozzarellą i sosem marinara. Już ich nie ma, ale na szczęście nie potrzebujesz nawet tyle pomysłowości, aby odtworzyć je w domu. Mangia.

Pikantne nuggetsy z kurczaka Wendy

Wendy youtube

Nie sprawia mi przyjemności przekazywanie ci tej wiadomości, ale czy wiesz, że Wendy też ma? wycofane jego pikantne nuggetsy z kurczaka? To wydaje się być bardzo niedawnym zwolnieniem i nie mogę zrozumieć, co myślą! Nadal nie jestem na pita i minęło 20 lat. Nadal można zamówić pikantną kanapkę z kurczakiem (wstaw małe westchnienie ulgi), ale te pyszne kąski były idealnym towarzyszem Frosty, więc co teraz? Pikantne bryłki mogą być nadal dostępne w niektórych sklepach, ale nie mów, że nie próbowałem Cię ostrzec.

Jack w pudełku Frędzle

Jack w pudełku Frędzle youtube

Według strony internetowej Jack in The Box, Frings, połączenie frytek i krążków cebulowych, zostały wprowadzone w 1979 roku. Produkt nie przetrwał jednak długo, ponieważ większość klientów chciała tylko jednego lub drugiego. Naprawdę? Kto odrzuciłby tę kombinację? To jak znaleźć nieuczciwą krążek cebuli we frytkach w Burger Kingu i wiedzieć, że twój dzień będzie w porządku.

​Burger King Wstrząśnij frytkami

Burger King ShakeB youtube

Burger King trząsł się smażyć grę od lat 90. Ale nic tak nie wstrząsnęło menu, jak frytki „Wstrząśnij nimi”, które zadebiutowały w 2002 roku. Sprzedawane głównie dla dzieci frytki podawano z paczką proszku serowego, który można było wsypać do torebki, a następnie wstrząsnąć, aby wszystko pokryć. frytki. Tęsknisz za pomarańczowymi palcami? Jest Grupa na Facebooku aby pomóc ci współczuć.

Sonic marynaty

Jeśli byłaby opcja dostania strony smażonych ogórków zamiast frytek, zawsze wybierałabym pikle (ze stroną rancza do maczania). Pickle-o's były podstawą menu Sonic i zostały przywrócone na ograniczony czas w 2003 roku dla sieci 50. rocznica . Plotka głosi, że nadal można dostać zamówienie smażonych pikli, jeśli ładnie poprosisz. Nigdy nie pytałem o tajne pozycje w menu, ale jeśli masz ochotę, zrób to.

Nabiał Królowa Bryza

Nabiał Królowa Bryza youtube

DQ Breeze brzmi jak przysmak pasujący do niskotłuszczowych, kochających mrożone jogurty lat 90., prawda? W ten sposób gigant serwujący dania miękkie Dairy Queen próbował przyciągnąć więcej biznesu. The Breeze składał się z miękkiego jogurtu zmieszanego z twoimi ulubionymi dodatkami. Brzmi trochę znajomo, prawda? Dairy Queen nie tylko pozbyła się Bryzy; zaprzestano mrożonego jogurtu powszechny . Na szczęście, ponieważ Blizzard jest mocno zakorzeniony w brandingu firmy, myślę, że można śmiało powiedzieć, że konsumenci byli w stanie porzucić zapomniany Breeze. #CookieDoughBlizzard4ever.