Słynna kanapka z kurczakiem, którą 1 na 6 osób uważa za przereklamowaną

kanapki z kurczakiem Monica Schipper/Getty Images

Laska-fil-A ma wiele powodów. Jego sprzedaż szybko rośnie, a ostatnio wzrosła, by stać się trzecią co do wielkości sieć fast foodów w Ameryce (przez Czasopisma biznesowe ). Ich słynne przyjazne podejście pomogło im zdobyć pierwsze miejsce w rankingu ulubionej restauracji fast-food cztery lata z rzędu (poprzez Klient ). Odnieśli nawet dużą wygraną, gdy poproszono nastolatków o podanie nazwy swojej ulubionej sieci restauracji (poprzez Restauracja Biznes ).

Głównym powodem tych wszystkich wyróżnień, jak Reader's Digest Niedawno zauważyłem, że może być niesamowitą kanapką z kurczakiem Chick-fil-A. Ale z wielkim sukcesem przychodzi nieunikniony luz. (Po prostu spytaj Toma Brady'ego. Najlepszy rozgrywający wszechczasów też ma więcej niż jego hejterów, według THV11 ). W ankiecie Tłuczony Przeprowadzone z udziałem 555 osób w całych Stanach Zjednoczonych, dowiedzieliśmy się, że Amerykanie uważają, że kanapka z kurczakiem Chick-fil-A jest jednym z najbardziej przereklamowanych produktów w menu fast-food.Z 16,4 procent naszych respondentów głosujących na kanapkę z kurczakiem Chick-fil-A, znalazła się ona na drugim miejscu najbardziej przereklamowanej pozycji w naszym menu. Na pierwszym miejscu był McDonald's — z naszego badania wynika, że ​​27,75 procent ludzi uważa, że… Big Mac jest najbardziej przereklamowanym produktem fast-food.

McDonald's, Burger King i White Castle również znajdują się na naszej „przereklamowanej” liście

Restauracja Chick-fil-A z mężczyzną trzymającym parasol Andrew Renneisen/Getty Images

Jakie inne pozycje z menu fast foodów są przereklamowane według osób, które wybrały Tłuczony Ankieta? Kanapka z kurczakiem Chick-fil-A miała ścisłą konkurencję z sliderami White Castle (16,22 procent) i Burger King Whopper (15,86 proc.). Jumbo Jack z Jack in the Box został oceniony jako piąty najbardziej przereklamowany, na poziomie 11,35 procent. Tymczasem Baconator Wendy jest bezpieczny tam, gdzie jest. Bekonator strzelił tak nisko, że prawie niedoceniany , na poziomie 9,01 proc.

Nie chcieliśmy nikogo pominąć, więc zaproponowaliśmy kategorię „inne”, która uzyskała 3,42 proc. odpowiedzi. Wiele osób, które mówiły „inne”, prawdopodobnie miało na myśli „nie wiem”, ponieważ tak właśnie mówili. Jedna osoba powiedziała: „Wszystko. Nic w restauracjach typu fast food nie jest nic warte, gdy jest tak niezdrowe i zabójcze dla serca. Słusznie. McDonald's Quarter Pounder, kanapka z wołowiną Arby's i „wszystko od In-N-Out” również zostały wyróżnione jako szczególnie przereklamowane kanapki.Wysoka pozycja Chick-fil-A w naszym badaniu przereklamowanych produktów typu fast food może rozczarować wielu fanów. Ręcznie panierowana pierś z kurczaka bez kości podawana między dwiema opiekanymi bułeczkami posmarowanymi masłem po prostu nie dla każdego. Ale status króla kurczaków w naszej ankiecie przywodzi na myśl tekst króla hip-hopu, Jay-Z. Miał to do powiedzenia w piosence Kanye Westa z 2010 roku: „Przeszedłem z ulubionego do najbardziej znienawidzonego / Ale czy wolałbyś być niedopłacany czy przereklamowany?”. (przez Geniusz ). To pytanie retoryczne, ale domyślamy się, że Chick-fil-A zabierze „przereklamowanego” aż do banku.