Pizza Every Domino, od najgorszego do najlepszego?

najlepsze pizze specjalności z Domino Scott Olson/Getty Images

Ludzie mogą być bardzo konkretni na temat swoich Domino zamówienie pizzy i nie bez powodu. Przez trochę się liczy , istnieje około 34 milionów różnych sposobów dostosowywania pizzy. To dużo do ogarnięcia i dużo do rozważenia, zwłaszcza jeśli zamawiasz dla grupy, a nie dla przyjemności. Właśnie tam pojawiają się specjalne pizze Domino's.

Te wypróbowane i prawdziwe ciasta spełniają (w większości) bez dodatkowego stresu związanego z opcjami. W najlepszym przypadku zamówienia specjalistyczne są wyważone i dobrze przemyślane. W najgorszym przypadku pizze mogą przypominać mieszankę modnych artykułów spożywczych rzuconych na ciasto na pizzę. Kto tak naprawdę prosił o pizzę przypominającą cheeseburgera? Na szczęście masz ten ranking, aby oddzielić pyszne od niewypałów bez konieczności wypróbowywania każdej z ich specjalności.To wszystkie specjalne pizze w Domino's według stanu na wrzesień 2020 r., uszeregowane od najgorszego do najlepszego.

gorące ściany wstydu

Ceny i dostępność mogą się różnić w zależności od lokalizacji.

14. Pizza Cheeseburger Domino

pizza z cheeseburgerem w domino Domino

Prawdziwy cheeseburger to co najmniej mielona wołowina, ser i bułka. To jest, przez Definicja techniczna Merriam-Webster , tylko hamburger z serem. W wersji Domino na cheeseburgera brakuje tego bardzo ważnego ostatniego składnika, ponieważ, cóż, jest to pizza. Ale to nie to sprawia, że ​​pizza z cheeseburgerem trafia na ostatnie miejsce na tej liście pizz. Sos ketchupowo-musztardowy robi to sam. Aby stwierdzić, co byłoby oczywiste dla prawie każdego w historii pizzy, sos ketchupowo-musztardowy nie należy do pizzy.Dodanie sosu jest natychmiast wyczuwalne po zapachu, podobnie jak wszystkie cebule. Jest to łatwo definiujący składnik, do którego rozsądna osoba mogłaby zapytać, dlaczego? Według komunikat prasowy Firma Domino's stworzyła pizzę cheeseburger i wypuściła ją pod koniec sierpnia 2020 r. dla osób, które mają ochotę na cheeseburgera, ale nie chcą czegoś, co jest „zimne i rozmoczone w momencie dostawy”. Ta hipotetyczna osoba chciałaby jednak pizzy, w przeciwnym razie nie przeglądałaby strony internetowej Domino na kolację. Pizza cheeseburgerowa niestety nie zaspokoi pragnienia pizzy ani pragnienia cheeseburgera. Jednak masz szczęście, jeśli masz ochotę na kiść keczupu i musztardy na ręcznie rzucanej cieście pomalowanej olejem i czosnkiem.

13. Pizza z 6 serami Domino's Wisconsin

wisconsin 6 serowa pizza domino Domino / Facebook

To po prostu pizza z serem pod inną nazwą. Nie ma nic przeciwko purystom, którzy wolą ser i tylko ser na swojej pizzy, ale Wisconsin 6 Cheese nie wnosi zbyt wiele do stołu poza wieloma jego imiennikami. To jak deska serów, ale taka, w której musisz zjeść każdy dostępny ser naraz na pizzy z sosem pomidorowym.

Wisconsin 6 Cheese pojawił się po raz pierwszy w 2010 roku jako część linii pizzy American Legends i został ogłoszony z Komunikat prasowy które asertywnie zaczęło się od stwierdzenia „Cheeseheads Unite!” Ma mozzarellę, fetę, provolone, cheddar, parmezan i Asiago. Wszystkie są świetnymi serami idealnymi do pizzy, ale brak czynnika ekscytacji jest trudny do przezwyciężenia. I jeszcze kwestia nazwy. Wszystkie te produkty oprócz cheddaru są zazwyczaj kojarzone z Włochami (gdzie mozzarella, provolone, Asiago i prawdziwe sery Parmigiano wszystkie pochodzą z ) lub Grecji (feta sięga starożytnej Grecji, według Encyklopedia Britannica ) zamiast Wisconsin. Według Forbes , Domino's i prawie każda inna duża sieć pizzerii otrzymuje swój ser od jednej firmy: Leprino Foods z siedzibą w Denver w stanie Kolorado.To powiedziawszy, jest czas i miejsce na Wisconsin 6 Cheese. Mianowicie, ten czas i miejsce jest albo wtedy, gdy jesteś z grupą wyjątkowo wybrednych smakoszy, albo gdy masz z domu kilka dodatków, które sam planujesz dodać do góry.

12. Najlepsza pizza Pepperoni Domino

domino Domino / Facebook

Ta specjalna pizza boryka się z tym samym problemem tożsamości, co Wisconsin 6 Cheese. Jeśli chcesz pizzę pepperoni z dużą ilością pepperoni (lub „ostateczną” ilością pepperoni, jeśli chcesz), to dlaczego nie zamówić po prostu dodatkowego pepperoni? Jeśli zamówisz u producenta pizzy Domino, kosztuje to 9,99 USD za zwykłą średnią pizzę pepperoni i 11,99 USD za tę samą pizzę, ale z podwójnym pepperoni. Z drugiej strony średnia Ultimate Pepperoni kosztuje 15,99 USD, zgodnie ze stroną sprawdzającą ceny Ceny menu fast food .

Domino's twierdzi, że używa mieszanki wieprzowiny, wołowiny i przypraw w swoim pepperoni, a Ultimate Pepperoni składa się z dwóch warstw mięsa „na cześć najwyższego miejsca pepperoni we wszechświecie pizzy”. Choć prawdą jest, że pepperoni jest najbardziej niezawodnym klasycznym dodatkiem i jako taki zasługuje na szacunek, wyskoczenie na ciasto ze specjalnego menu pizzy, które jest po prostu pizzą pepperoni z dodatkowymi dodatkami, nie przyciągnie głów jako szczególnie specjalne zamówienie.

najlepszy alkohol do picia schludny

11. Pizza Taco z kurczakiem Domino

pizza taco z kurczakiem z domina Domino

Ta pizza pojawiła się na świecie w tym samym czasie co pizza Cheeseburger z tym samym zamiarem: dostarczyć popularne jedzenie, które nie jest pizzą, ale w formacie pizzy, zgodnie z komunikatem prasowym o pizzy Chicken Taco z Domino's. Ten jednak nie ma tak okropnego sosu jak mieszanka ketchupu z musztardą. Jednak zamiast używać tradycyjnego sosu pomidorowego Robust Inspired, którego używa Domino używa jako swojego standardowego sosu , pizza Chicken Taco wykorzystuje mieszankę przypraw, którą w komunikacie prasowym określa się luźno jako „przyprawa do taco”.

Na wierzchu przyprawy znajdują się takie składniki jak grillowany kurczak, cebula, zielona papryka, pokrojone w kostkę pomidory oraz mieszanka serów provolone i cheddar. To, czego tak naprawdę brakuje, to duża obecność ciepła. Zawsze istnieje możliwość dodania kilku jalapenos, aby dostosować zamówienie, ale jest to coś, co powinno być automatyczne dla wszystkiego, co twierdzi, że jest inspirowane taco.

Na wierzchu Chicken Taco ma wiele składników wymaganych do prawdziwego taco. Z wyjątkiem, oczywiście, jedynego składnika, który naprawdę sprawia, że ​​taco to taco: tortilli. Warto postarać się o nowość, ale nie zadowoli nikogo, kto ma ochotę na pizzę ani taco.

10. Pizza Domino's Cali Chicken Bacon Ranch

domino Domino

Istnieją dwa rodzaje kanapek na tym świecie: te, które są lepsze jako pizza, i te, które nie są. Pizza Cali Chicken Bacon Ranch z Domino's jest tą drugą, ale ledwo. Pizza jest zwieńczona? ranczo, bekon, grillowana pierś z kurczaka, pomidory oraz mix serów mozzarella i provolone. Aby zwiększyć współczynnik sera, ma również skórkę wzmocnioną provolone. Bardziej prawdziwe imię może być might Cali Chicken Bacon Ranch i mnóstwo pizzy z serem? .

Głównym argumentem przeciwko tej pizzy jest to, że Domino ma również Kanapka z kurczaka z bekonem na ranczo? (tak jak Metro , ale to debata na inny czas). Sos ranczo lepiej trzyma się na grubym chlebie kanapkowym niż na cienkim cieście na pizzę. Ranczo na pizzy może być? dzieląca rozmowa , ale jest powód, dla którego ranczo jest zwykle dodawane kęs po kęsie jako sos do maczania, a nie siadanie na wierzchu: sos jest po prostu lepszym dipem niż głównym, jeśli chodzi o pizzę.

Mimo to, jeśli chcesz nakarmić tłum ludzi, którzy akurat pragną kurczaka, bekonu i rancza, ta pizza jest o wiele bardziej solidnym wyborem niż próba podzielenia kanapki tego samego rodzaju na sześć sposobów.

9. Pizza Domino's Philly Cheese Steak

domino Domino

Stek na pizzy nie zawsze lata. Mięso może być zbyt duże do przegryzienia, co prowadzi do niezręcznej sytuacji konieczności wrzucenia reszty kawałka do ust widelcem lub, co gorsza, ręką. Tak nie jest w przypadku pizzy Philly Cheese Steak z Domino's. Unika również pułapek z pizzy Cali Chicken Bacon Ranch, ponieważ chociaż kanapkowa wersja cheesesteku Philly jest wypróbowanym i prawdziwym klasykiem, wersja pizzy jest czymś własnym.

Philly Cheese Steak (wersja pizza) jest zwieńczony stek z polędwicy wołowej, cebula, pieczarki, zielona papryka i oczywiście ser. To raczej provolone niż Świstak serowy , typ „serowy” z długą historią steków z sera Philly, jak Pytający z Filadelfii notatki , ale dostosowanie działa lepiej w przypadku pizzy — przynajmniej o wiele lepiej niż wymuszone użycie sosu ketchupowo-musztardowego do przygotowania pizzy z Cheeseburgerem. Domino zrezygnowało z używania tradycyjnego sosu do pizzy, aby było bardziej zbliżone do klasycznej kanapki, chociaż można zamówić sos marinara z boku, aby dodać własny.

Pod koniec dnia możesz napotkać ten sam problem, co w przypadku innych specjalnych pizzy inspirowanych potrawami bez pizzy. Nie zaspokoi pragnienia jednego z pokarmów pojedynczo, ale w tym przypadku istnieje możliwość, że rozpocznie się nowe pragnienie.

bezglutenowe na wynos

8. Pizza Domino's MeatZZa

domino do pizzy z mięsem Domino / Facebook

Nie daj się zdezorientować podwójnym „z” w nazwie, ponieważ jest to po prostu Ujęcie Domino na zwykłej starej pizzy dla miłośników mięsa. Szynka, wołowina, włoska kiełbasa i pepperoni (lub salami, jeśli zdecydujesz się na wymianę) definiują ciasto. Być może zastanawiasz się, dlaczego Domino's po prostu nie poszedł na całość i nie dodał do mieszanki pozostałych opcji mięsnych, i to jest uczciwe pytanie. Bekon i stek Philly mogłyby podnieść stawkę, a nawet dodanie kurczaka do opcji białego mięsa sprawi, że MeatZZa będzie się wyróżniać.

Jeśli chodzi o pizze specjalne, ludzie muszą pracować z tym, co mają, chyba że chcą płacić dodatkowo za dodatkowe dodatki. MeatZZa to nadal mocna opcja z tym, co jest wliczone w cenę, jeśli naprawdę chcesz odhaczyć wszystkie pola dotyczące spożycia mięsa na tydzień. Podsumowując, MeatZZa jest dobrym trybem gotowości, ale brakuje mu prawdziwej głębi, aby był interesujący.

7. Pizza Pacyfiku Domino's Pacific?

Pacyficzne wegetariańskie domino Domino

Być może pragniesz Sałatka , ale także pizza. Jeśli tak jest, pizza Pacific Veggie z Domino's jest pizzą wegetariańską dla Ciebie, ponieważ ten specjalny placek jest prawie jak sałatka na wierzchu pizzy. Jest zwieńczony tradycyjny sos pomidorowy Robust Inspired, pieczarki, cebula, pieczona czerwona papryka, czarne oliwki, szpinak, pokrojone w kostkę pomidory oraz mieszanka serów mozzarella, feta i provolone. To dużo do załadowania na każdym kawałku, ale Pacific Veggie poradzi sobie z tym, niezależnie od tego, czy zostaniesz rzucony ręką, w stylu Brooklyn, czy chrupiącą cienką skórkę.

Ta pizza naprawdę ma na celu to, że jest wegetariańska, ale nie jest prosta. Jest umami z pomidorów i grzybów (dwa bardzo bogate w umami potrawy, według Centrum Informacji Umami ), sól kopytna z sera i oliwek oraz dużo smaku pochodzącego z cebuli i papryki. Nawet miłośnicy mięsa mogą docenić, jeśli nie w pełni, wegetariańską pizzę tak załadowaną jak pizza Pacific Veggie. Jasne, może to prowadzić do rozmów, które zaczynają się od „Czy mam coś w zębach”, ale samo to nie jest zerwaniem umowy.

6. Pizza Deluxe Domino

deluxe pizza domino Domino

Pizza Deluxe od Domino's zawiera pepperoni, włoską kiełbasę, zieloną paprykę, pieczarki, cebulę i ser mozzarella. Deluxe jest zasadniczo bardzo podobną, ale odchudzoną wersją pizzy specjalnej ExtravaganZZa. Pomyśl o tym ExtravaganZZa-lite, stworzonym dla ludzi, którzy nie są pewni, czy pokonują pełny dystans.

Jednak Deluxe bawi się hitami. Pepperoni i włoska kiełbasa to dwie idealne opcje dla każdego, kto chce używać tylko dwóch rodzajów mięsa. Pepperoni to numer jeden do pizzy, a następnie włoska kiełbasa, według Domino's, a mieszanka wieprzowiny z czosnkiem, koprem włoskim, papryką i chili w proszku w kiełbasie jest miłym komplementem dla prawie wszystkiego, co zwykle dodaje się do pizzy. Trzy rodzaje warzyw na wierzchu równoważą pizzę, aby nie stała się zbyt jednostronna, jak MeatZZa lub którakolwiek z opcji specjalnych tylko dla warzyw.

Podsumowując, Deluxe jest najlepszym zamówieniem dla kogoś, kto szuka pizzy, która nie ma żadnych ekstremalnych składników i jest pośrodku pod względem smaku ze względu na równowagę mięsa i warzyw.

5. Hawajska pizza Domino's Honolulu

Domino Domino

Niewiele rzeczy sprawi, że pewien podzbiór miłośników pizzy stanie się bardziej szalony niż deklaracja lojalności wobec Pizza hawajska (która została faktycznie wynaleziona w Kanadzie przez greckiego imigranta, ale to inna historia). Prawdę mówiąc, styl ten nie cieszy się wystarczającym szacunkiem, jeśli chodzi o równowagę słodkich i pikantnych smaków. Domino zrobiło coś więcej niż tylko dodanie „Honolulu” do nazwy i nazwanie go dniem, w którym zawierał Honolulu Hawaiian jako jedna z oryginalnych amerykańskich legend jednak pizze specjalne. Sieć dodaje jeszcze kilka składników, które mogą nawet nawrócić niektórych zagorzałych miłośników hawajskiej pizzy: szynka, ananas, wędzony bekon, pieczona czerwona papryka oraz mieszanka serów mozzarella i provolone definiują hawańską pizzę w Honolulu.

najlepsza laska fil a przedmioty

To wszystko działa, ponieważ ananas jest naturalnym dodatkiem do wieprzowiny (coś, czego Hawajczyk z Honolulu ma mnóstwo z jednym-dwóm ciosem szynki i bekonu). Island resort luaus to nie jedyne miejsca, w których można połączyć słodkiego ananasa i pikantną wieprzowinę. Al pastor tacos — prawdopodobnie jeden z najlepszych rodzajów taco — również łączy te dwa, jak opisany przez Stół degustacyjny . Umieszczenie kombinacji na pizzy, aby połączyć je ze skórką i sosem, jest logicznym i aromatycznym posunięciem. Zamów hawajską pizzę Honolulu z Domino's, jeśli jesteś już fanem hawajskiej pizzy, ale spróbuj też, jeśli nie jesteś.

4. Pizza Domino's Memphis BBQ Chicken

domino Domino's Oman / Facebook

Musisz docenić poświęcenie Domino do pizzy, która zawiera kurczaka. Według firmy , nietradycyjne dodatki, takie jak kurczak, powstały w Kalifornii w latach 80. jako „California Pizza”. Domino's nie próbuje zamydlić nikomu oczu i wie, że tego typu dodatki są „wyśmiewane przez niektórych purystów pizzy”, ale nie należy pozbawiać kubków smakowych nowych kombinacji smakowych wyłącznie w imię tradycji. Wejdź do pizzy Memphis BBQ Chicken.

Rzucanie w Memphis podnosi inspirowany Kalifornią dodatek kurczaka o krok. Memphis słynie z grilla przyrządzanego z pikantnym sosem octowym na bazie pomidorów, który zapewnia równowagę, według Poważne jedzenie . Domino's robi świetne masowe podejście do grilla Memphis, który działa na pizzy. Grillowany kurczak i cebula są wystarczającą opcją, jeśli weźmiesz pod uwagę sos i mieszankę serów mozzarella, provolone i cheddar. Domino ustawia pizzę jako „lato w pudełku”, które może „przezwyciężyć zimową chandrę, gdy tęsknisz za beztroskim życiem w cieplejszych miesiącach”. Ale po co się ograniczać? Ta pizza jest dobrym wyborem o każdej porze roku, kiedy masz ochotę na smaki grillowe i pizzę.

3. Pizza Domino's Buffalo Chicken?

domino Domino / Facebook

Jeśli do tej pory nie zauważyłeś, Domino's ma zwyczaj zastępowania sosu przede wszystkim, gdy projektuje pizzę specjalną. Wariancja sosu rzeczywiście zmienia wygląd, dotyk i smak, więc ruch ma sens. Specjalna pizza Buffalo Chicken należy do tej kategorii pikantnych, ale nie tradycyjnie pikantnych. To ciasto, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje sos Buffalo, który ma kwaskowatość octu i lekko pikantny smak przypominający Buffalo w Nowym Jorku najbardziej znane jedzenie? . Podwojenie tego skojarzenia to oczywiście dodanie kurczaka.

To nie jest tylko nowość dla osób, które: docenić skrzydła Buffalo . Buffalo wings stało się niezwykle popularnym jedzeniem barowym w całym kraju (lub, mówiąc słowami Jedzenie i wino , ' przejął Amerykę '), ponieważ mieszanka ostrego sosu i masła w sosie jest trudna do znienawidzenia. To samo dotyczy pizzy Buffalo Chicken z Domino's. Chleb i ser dodają kolejny czynnik, sprawiając, że doświadczenie jest podobne do zamawiania strony paluszków mozzarelli (lub, aby dopasować ser użyty do tej pizzy, paluszków provolone) wraz ze skrzydełkami Buffalo i jedzenia obu jako jednego.

2. Pizza ze szpinakiem i fetą Domino

domino ze szpinakiem i fetą Domino / Facebook

Sos pomidorowy jest cudowny, ale białe placki istnieją nie bez powodu: są dobre. Jeśli chodzi o pizze bezmięsne, trudno jest pokonać pizzę Domino's Spinach & Feta. Kremowy sos Alfredo zastępuje sos czerwony, a szpinak ( Domino's podkreśla, że ​​używa młody, a nie dojrzały szpinak dla słodyczy), cebula i mieszanka serów feta, parmezan, asiago i provolone. Dzięki mnóstwu sera i kremowemu sosowi może wydawać się równie sycący jak pizza z mięsem.

Szpinak mógł odgrywać główną rolę jako ulubione jedzenie Popeye'a wzmacniające mięśnie, ale tutaj jego głównym zadaniem jest zrównoważenie bogatego nabiału. Śmietana, ser i chleb to zwycięska kombinacja, ale po zbyt wielu kęsach może stać się męcząca. Szpinak (w połączeniu z różnymi teksturami i smakami różnych serów) sprawia, że ​​specjalna pizza Szpinak i Feta jest interesująca niezależnie od tego, ile kawałków wybierzesz.

I chociaż to nie zapewni żadnych zdrowych nagród (nawet cienkie ciasto ma 240 kalorii na sztukę, według CalorieKing ), zadowoli mięsożerców, którzy zamawiają i jedzą pizzę w tłumie wegetarian.

1. Pizza Extravagan Zza Domino

Domino Domino

To solidna pizza typu wszystko poza zlewem w kuchni, przeznaczona dla tych, którzy naprawdę nie mogą się zdecydować, co zamówić. Jasne, nie zaskoczy Cię starannie dobraną mieszanką uzupełniających się smaków, ale wykona zadanie i wykona zadanie dobrze. Pizza ExtravaganZZa z Domino's jest zwieńczony pepperoni, szynka, włoska kiełbasa, wołowina, cebula, zielona papryka, pieczarki, czarne oliwki, extra mozzarella. Inspiracją klasyczną? Może nie. Sycące i uczynne dla tych, którzy w pizzy kochają praktycznie wszystko? Zdecydowanie.

Pizza ExtravaganZZa jest dla niezdecydowanego tłumu, w którym jedyną ustaloną opinią nie jest nic nudnego. Jest wiele do wyboru dla wybrednych smakoszy, ale prawie zawsze lepiej zacząć od większej ilości i zawęzić, niż zacząć od mniej i nie wiedzieć, jak uzupełnić brakujące smaki. To właśnie stawia go przed podobnym, ale mniejszym Deluxe, i przenosi ExtravaganZZa na szczyt opcji specjalnych.