Czy pięciu facetów ma wegetariańskiego burgera?

Burgery Pięciu Facetów Facebook

Kiedy myślimy o Five Guys, zwykle myślimy o soczystych burgerach wołowych pokrytych roztopionym serem i tych całkowicie pysznych bekonowych psach z serem. Ale teraz to restauracje fast food lubić Z Taco i Burger King dodają do swoich menu sztuczne mięso, to sprawiło, że zaczęliśmy się zastanawiać – czy Five Guys ma w swoim menu wegetariańskiego burgera?

Ich standardowe menu jest pełne opcji, takich jak cheeseburgery z bekonem i hot dogi w stylu koszernym, ale jeśli jesteś wegetarianinem, możesz się zastanawiać, czy w menu jest coś, co naprawdę możesz cieszyć. Cóż, odpowiedź brzmi tak, ale opcje wegetariańskie w Five Guys mogą Cię zaskoczyć.Czy możesz zamówić wegetariańskiego burgera w Five Guys?

Kanapka warzywna Five Guys Facebook

Jeśli jesteś wegetarianinem i szukasz wegetariańskiego burgera w Five Guys, musisz przemyśleć swoje zamówienie. W menu nie ma faktycznie burgerów w kształcie burgerów. Ale to nie znaczy, że musisz być głodny.

Zamiast tego możesz zamówić jedną z wegetariańskich kanapek Five Guys.

Kanapka z serem wegetariańska jest wegetariańska i zawiera grillowaną cebulę, grzyby i paprykę na tostowanej bułce, zwieńczone roztopionym amerykańskim serem, sałatą i pomidorem oraz dowolnymi 15 dodatkami z łańcucha (przez Pięciu gości ).Bezserowa wegetariańska kanapka zawiera te same warzywa i wybrany przez Ciebie wybór dodatków (oczywiście bez sera) i jest jedną z lżejszych pozycji w menu, osiągając 420 kalorii (choć wciąż ma moc 1350 mg sodu) . Nie jest to jednak wegańskie — bułeczki w łańcuchu zawierają jajka i nabiał (poprzez Ta nerdowa dziewczyna nauki ).

Jeśli chcesz czegoś naprawdę prostego, możesz dostać grillowany ser. To tylko kawałek amerykańskiego sera Kraft (i dodatków do wyboru) roztopiony w grillowanej bułce Five Guys na lewą stronę, ale trafia w sedno.

Sieć serwuje również wegańskie frytki (przez Wegański ) i orzeszki ziemne do przekąsek, a wegetarianie jedzący produkty mleczne mogą skosztować jednego z koktajli mlecznych tej sieci. To nie wegetariański burger, ale przynajmniej będziesz miał coś jeść.