Zrób to przed wyrzuceniem pojemników z marynowaną mozzarellą Galbani firmy Costco

Ziołowe kulki świeżej mozzarelli

Członkowie Costco są przyzwyczajeni do otrzymywania świetnych ofert na wykwintne jedzenie podczas zakupów w swoich ogromnych magazynach, które są zaopatrzone w istny róg obfitości zachwycająco wymyślnych składników, które sprawiają, że komponowanie każdego posiłku jest znacznie mniej zniechęcającym zadaniem. Na Costco Strona Reddita , użytkownicy wpadli na genialny sposób, aby jak najlepiej wykorzystać ulubione produkty Costco — świeżo marynowane ser Mozzarella kulki firmy Galbani.

Galbani stronie internetowej opisuje swój produkt jako mozzarellę „ciliegine” (termin spokrewniony z włoskim słowem oznaczającym wiśnię), co dobrze opisuje rozmiar i kształt tego świeżego sera z mleka krowiego (poprzez Kuchnia ). Do lista produktów , kulki mozzarelli wielkości kęsa są marynowane w oliwie z oliwek doprawione aromatyczną mieszanką czosnku, pietruszki, bazylii, czerwonej papryki, oregano i czarnego pieprzu – a szkoda, żeby ten pachnący olej się marnował. pyszna mozzarella zniknęła! Wielu użytkowników Reddita zgadza się z tym, o czym świadczy pomocny post wypełniony kreatywnymi sugestiami, jak dać drugie życie pozostałej solance.Resztkowa marynata z mozzarelli jest smaczna i wszechstronna

Marynata na bazie oleju lub dressing w słoiku

Zielna oliwa z oliwek pozostająca w pustym pojemniku po mozzarelli Galbani firmy Costco jest doskonałym sosem do sałatek lub marynatą. Reddit użytkowników. Jeden z autorów wyjaśnia, że ​​łączą resztki oleju Galbani z odrobiną octu balsamicznego, solą i odrobiną pesto . Butelkę tej mikstury trzymają w lodówce, aby polewać sałatki lub dodać drobiu i owocom morza dodatkowego kopa. Drugi wariant dressingu wykorzystuje ocet z czerwonego wina i odrobinę musztardy zamiast balsamicznego i pesto. (Jeśli ten sprytny chwyt każe ci pomyśleć o tym, co jeszcze możesz wykorzystać, inny Redditor używa marynaty z karczochów Costco jako bazy do sosu sałatkowego).

Kilka innych wyjątkowo innowacyjnych odpowiedzi Reddit dotyczyło rodzica, który twierdzi, że smażenie jajek w oleju sprawia, że ​​stają się hitem dla dzieci, oraz innej osoby, która używa go do robienia kanapek z serem z grilla. Ci, którzy do tej pory nie myśleli o skorzystaniu z marynaty z mozzarelli Galbani, byli zachwyceni tym pomysłem i wydawali się chętni, aby nadać tej sytuacji swój osobisty wpływ. Poza tym to dodatkowa motywacja, by skończyć cały ten ser.