Dave's Killer Bread kontra Ezekiel Bread: co jest bardziej pożywne?

Dave Instagram

Dave's Killer Bread kontra Ezekiel Bread: co jest bardziej pożywne? Zdrowy chleb szturmem podbił naród, oferując bardziej pożywny sposób jedzenia tostów i kanapek. Te bochenki obejmują pieczywo z nasionami pszennymi po bezmączne bochenki z kiełkami, wszystkie z nich mają właściwości zdrowotne, których nie można znaleźć w tradycyjnym pieczywie białym lub na zakwasie.

Te dwie marki w szczególności znane są z pożywnych bochenków; Zabójczy chleb Dave'a i Food For Life oferują szeroki wybór zdrowego krojonego chleba. Food For Life jest szczególnie znany ze swojego Chleb Ezechiela , który wykorzystuje organiczne ziarna porośnięte, co oznacza, że ​​wykorzystują całe ziarno pszenicy, a nie tylko jego część. Dzięki temu są one łatwiejsze do strawienia i zawierają więcej składników odżywczych, w tym „białka, błonnika, niacyny, witaminy B6 i kwasu foliowego”, mówi zarejestrowana dietetyk Theresa Shank z Dietetyk z Filadelfii (przez Philly Mag ). Dave's Killer Bread jest wypełniony pełnoziarnistymi, bogatymi w błonnik i zawiera naturalne słodziki, co czyni go również zdrowym wyborem.najlepsze jadłodajnie jeżdżą i nurkują

Chleb Ezechiela jest pełen składników odżywczych

Ezechiel Chleb w workach Instagram

Jeśli chodzi o który z dwóch? chleby jest bardziej pożywny, prawdopodobnie to Ezekiel Bread. Po pierwsze, plastry te zawierają wszystkie dziewięć niezbędnych aminokwasów. „Są również pełne składników odżywczych, witamin, minerałów i naturalnego błonnika bez dodatku tłuszczu – żaden z ich produktów nie zawiera olejów” – mówi Katelan Glutz z Odżywianie OnPoint (przez Philly Mag ). Ten chleb ma również naturalnie niską zawartość cukru i tłuszczu, a ponadto jest wytwarzany z pożywienia, które zapewnia Twojemu organizmowi więcej wartości odżywczych z każdej kromki. Nic dziwnego, że dietetycy i dietetycy zachwycają się tym!

Nie oznacza to jednak, że Dave's Killer Bread nie jest zdrową opcją. To jedne z lepszych w smaku ekologicznego i zdrowego chleba na rynku, a dodatkowo serwują ogromna różnorodność opcji. Możesz zdecydować się na białe, pszenne, powerseed, angielskie babeczki, a nawet bajgle. Jeśli chcesz trochę pokroić węglowodany, oferują również trochę chleba w postaci cienkich plasterków, co jest idealne, jeśli chcesz zrobić kanapkę bez jedzenia tony chleba. Tak czy inaczej, nadal będziesz otrzymywać o wiele więcej błonnika i składników odżywczych z którymkolwiek z tych chlebów niż w przypadku tradycyjnych bochenków!

martha stewart mąż andrew