The Dairy Queen Blizzard z najniższymi kaloriami może Cię zaskoczyć

S Andrew Burton/Getty Images

Jest coś tak pysznego w zamieciach Dairy Queen. Może to soczysta konsystencja lodów, łagodny smak wanilii, który jest idealną bazą, lub różne dodatki, od kęsów batonika po pyszne ciasto na ciasteczka. Bez względu na powód, śnieżyce Dairy Queen to pyszny słodki smakołyk, który ma mnóstwo smaków. Ale jeśli jesteś wystarczająco odważny, aby sprawdzić wartości odżywcze tych lodów, możesz ulec pokusie, aby je na dobre porzucić.

Bez zagłębiania się nawet w sezonowe smaki śnieżycy, standardowe dodatki stanowią wystarczające wyzwanie, aby znaleźć lody o akceptowalnym spożyciu kalorii. Jasne, lody nie są zdrową żywnością, ale prawdopodobnie nie powinny stanowić więcej niż połowy zalecanych kalorii na cały dzień. Większość dużych śnieżyc ma około 1000 kalorii, a najgorsza, Royal Rocky Road Trip, ma 1510 kalorii (poprzez Królowa nabiału ). Jeśli naprawdę chcesz mieć smakołyk i trzymać się czegoś na pozór normalnego odżywiania na dzień, najlepiej zamówić rozmiar mini, chociaż jeden zajmuje pierwsze miejsce pod względem opcji o najniższej kaloryczności.Ta uczta jest niska w porównaniu do tych wysokokalorycznych śnieżyc

Dairy Queen choco ociekana truskawkami zamieć Królowa nabiału

Można by pomyśleć, że jest oczywiste, że im mniejszy rozmiar, tym mniej kalorii. Chociaż ta logika jest prawdziwa, prawdopodobnie nadal będziesz zaskoczony liczbą kalorii nawet w małych rozmiarach. Zamieć Royal Rocky Road Trip wciąż ma aż 500 kalorii w najmniejszym dostępnym rozmiarze. Ale jeśli chcesz sobie pozwolić bez wyrzucania go, jest dla ciebie opcja.

Podnieś mini-rozmiar zamieć Choco Dipped Strawberry. Ma tylko 310 kalorii i ma 11 gramów tłuszczu. Blizzard zawiera również 110 miligramów sodu, 46 gramów węglowodanów i 39 gramów cukru, z których wszystkie są stosunkowo niskie w porównaniu z innymi rozmiarami i smakami.

Wtajemniczony faktycznie wypróbowałem i uszeregowałem wszystkie 18 aktualnych smaków oferowanych w pobliskiej firmie Dairy Queen według smaku. Chociaż Choco Dipped Strawberry nie był jednym z wypróbowanych smaków Blizzard, istniał podobny profil smakowy, Raspberry Fudge Bliss, który znalazł się w pierwszej piątce. Tak więc są szanse, że czekoladowa truskawka też musi być całkiem smaczna. Cieszyć się!