Nowy dodatek do Food Court w Costco sprawia, że ​​wszyscy mówią

Klienci wchodzą do Costco Justin Sullivan/Getty Images

Jasne, na świecie są fani mrożonego jogurtu, ale miłośnicy lodów po prostu wiedzą, że to wcale nie to samo. Od jakiegoś czasu Costco oferuje tylko kilka różnych smaków beztłuszczowego miękkiego jogurtu, a mianowicie waniliowego, czekoladowego i wirowanego. Chociaż dostępne są również lody jogurtowo-jagodowe z jogurtem waniliowym i truskawkami, pikantność jogurtu odróżnia go od klasycznych lodów lodowych, które wszyscy znają i kochają. Na szczęście najnowszy dodatek do food court Costco jest przeznaczony tylko dla kupujących, którzy uwielbiają lody podczas przeglądania półek w sklepach (poprzez Dom Piękny ).

Food court w Costco ma teraz lody waniliowe. Chociaż nie było oficjalnego ogólnokrajowego wprowadzenia kremowego mrożonego przysmaku, zdjęcia lodów w Costco i jego menu food court pojawiły się w mediach społecznościowych. Tak więc są szanse, że znajdziesz go następnym razem, gdy odwiedzisz lokalny sklep (przez Radio iSerce ).Jak zdobyć lody Costco

Znak Costco food court na lody Instagram

Jeśli przyjedziesz do Costco i zobaczysz lody lub desery lodowe w menu food court, możesz mieć nawet kilka opcji, o których również nie wiesz. Chociaż wszyscy znamy mrożone smakołyki Costco podawane w plastikowym kubku, niektóre lokale oferują rożki waflowe. To zmiana, którą zdecydowanie możemy się ekscytować. Poza tym trzymanie w jednej ręce rożka do lodów ułatwia robienie zakupów, uwalniając drugą rękę, aby pchać wózek i zbierać produkty z listy zakupów.

Standardowe lody lodowe z nowego menu zazwyczaj zawierają lody waniliowe i polewę truskawkową lub czekoladową. Najlepszą częścią tych smakołyków jest bardzo rozsądna cena. Sam rożek lodów kosztuje tylko 1,99 USD, a lody to 2,49 USD. To całkiem niezła umowa, która sprawia, że ​​zakupy hurtowe są trochę słodsze.

Kategorie Opinie Zabawa Jak