Fani Costco są zakochani w tych letnich sorbetach owocowych

Pudełko Costco Instagram

Zbliża się Memorial Day, a to może oznaczać tylko jedno: oficjalny początek lata tuż tuż, a wraz z nim letnie przekąski . Od letniego grillowania po ciepłe dni na plaży — już najwyższy czas zacząć napełniać lodówkę i zamrażarkę wszystkimi smakołykami i przekąskami, które najlepiej smakuje podczas upałów. Ale jeśli męczy Cię ten sam stary klasyk smaki lodów lub tradycyjne freeze pops, nie bój się, ponieważ Costo pokryje Cię powrotem ich Island Way Sorbet.

Każde pudełko zawiera asortyment ręcznie robionych sorbetów w naturalnych muszlach owoców, za jedyne 13,99 USD za 12 muszli (przez Instagram ). To kradzież za nieco ponad dolara za pocisk. Każde pudełko zawiera po trzy z każdego słodkiego i owocowego smaku: ciężki kokos, rubinowo-czerwoną jagodę, namiętne mango i pikantny granat. Ale nie tylko każdy pyszny sorbet jest zrobiony z dekadenckiej śmietanki i orzeźwiającym owocowym smakiem, ale także nie zawiera glutenu ani GMO. Zawierająca mniej niż 190 kalorii na porcję jest idealną przekąską dla wszystkich w ciepły letni wieczór (przez Sorbet na Wyspie ).Klienci Costco nie mogli przestać zachwycać się tym sorbetem

Asortyment sorbetów owocowych

Koszto kupujący byli zachwyceni, widząc przybycie tej doskonałej przekąski na gorącą pogodę. Popularne konto na Instagramie @kosztokupy powiadomił swoich zwolenników o znalezisku, pisząc: „Jestem bardzo szczęśliwy, że mój Costco ponownie ma Island Way Sorbet za 13,99 $! Ten sorbet owocowy ma odrobinę kremu i jest dostępny w naturalnych skorupkach owoców! Nie przesadzam, kiedy mówię, że to jedne z moich ulubionych smakołyków… jesteście fanami?

Zgodnie z odpowiedziami w mediach społecznościowych odpowiedź brzmiała zdecydowanie tak. Wielu ich obserwatorów na Instagramie włączyło się, aby uczcić powrót Island Way Sorbet na półki Costco. Obserwator @amagolay świętował: „O, tak bardzo za nimi tęskniłem!” – Miałem to. Są naprawdę świetne” – zgodził się @jody.parise. „Są bardzo orzeźwiające i pyszne”, wtrącił się wyznawca @helen_n_james. Więc niezależnie od tego, czy planujesz na lato opalać się przy basenie, iść na plażę, czy po prostu relaksować się na własnym podwórku, te orzeźwiająco owocowe, kremowe sorbety z pewnością spraw, aby było trochę słodsze.