Oferta Costco BOGO Fani Brownie Brittle nie będą chcieli przegapić

Znak Costco Wholesale na zewnętrznej witrynie sklepu

Do tej pory Costco zasłynęło ze swoich naprawdę niskie ceny , nie wspominając o ofertach typu „kup-jeden-jeden”, ale czasami sklep oferuje również premie o ograniczonym czasie trwania, które wydają się zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe. Użytkownik Instagrama @koszt_kosztów zauważyłem ostatnio jedną z tych fantastycznych ofert, dzieląc się ze swoimi użytkownikami, że niesamowita kruche ciastko Costco to teraz BOGO, a dwie torby kosztują zaledwie 6,89 USD do 13 czerwca.

Ta marka to w szczególności Brownie Brittle firmy Sheila G, a opakowanie opisuje tę słodką przekąskę jako mającą „bogaty smak brownie z chrupanie ciasteczek ' — nie wspominając o dodatkowych kawałkach czekolady w miksie. Kruchość wydaje się być skrzyżowaniem ciasteczka i brownie i jest obowiązkowa dla każdego fana czekolady. Dzięki ofercie kup-jeden-dostaje-jeden jest to idealny czas, aby zdobyć trochę lub wypróbować to po raz pierwszy — jak powiedział plakat na Instagramie: „zaopatrz się!”Oto, co fani Costco mówią o brownie kruche

Zbliżenie Sheili G

Sheila G's Brownie Brittle wydaje się być jednym z produktów Costco, który ma zagorzały kult, więc nie jest niespodzianką, że wokół tej wspaniałej oferty BOGO jest wiele emocji i szumu. Jeden komentator włączony @koszt_kosztów Post na Instagramie nazwał transakcję „niebezpieczną”, dodając: „Nie możesz zjeść tylko jednego”. Inny użytkownik Instagrama powiedział: „Właśnie kupiłem to dzisiaj. To jest najlepsze!! Dziękuję za wiadomość o tym!'

Chociaż @costcodeals powiedział, że ta oferta będzie dostępna w sklepach w całym kraju, ponieważ oferta jest zawarta w miesięcznej księdze oszczędności Costco (ważna do 13 czerwca), dobrym pomysłem może być udanie się do sklepu wcześniej niż później. Użytkownicy Instagrama i fani Costco skorzystali z okazji, aby je zdobyć, a jedna osoba zauważyła, że ​​wypolerowała torbę w zaledwie trzy dni. Więc spodziewaj się, że ta krucha pójdzie szybko.

Jeśli jest wyprzedany w najbliższym Costco, nie martw się. Zawsze jest ten przepis na brownie , który jest prawdopodobnie najlepszy w Internecie. Alternatywnie możesz również znaleźć mieszankę keto brownie w Costco, która otrzymała pozytywne recenzje.