Copycat Chick-Fil-A Chick-N-Minis Przepis

naśladowca Laska-fil-A Laska-n-Minis Erin Johnson/Mashed

Co takiego jest w miniaturowych kanapkach, że są tak cholernie pyszne? Od serowych, soczystych sliderów, przez kanapki z herbatą z szynką i serem, po Chick-fil-A Chick-n-Minis , trudno odmówić miniaturowym jedzeniu takim jak te. Być może w przypadku Chick-n-Minis dzieje się tak dlatego, że gdy umieścisz niewielką bryłkę między dwoma miękkimi, ciepłymi kawałkami chleba, nasmarowanymi słodkim miodowym masłem, tworzysz kanapkę, której nie sposób się oprzeć. Tak – to musi być to.

A tutaj nazwa gry jest prosta. Kiedy używasz gotowych, mrożonych nuggetsów z kurczaka i gotowych (tak jak w przypadku pieczenia i podawania) bułek, ten przepis zajmuje zaledwie kilka minut pracy przygotowawczej i około 20 minut gotowania. Chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej czasu? Mamy cię tym objęte. „Jeśli chcesz przygotować je z wyprzedzeniem, ugotuj kurczaka dzień wcześniej, włóż go do lodówki i podgrzej w piekarniku podczas gotowania bułek”, mówi autorka przepisów Erin Johnson z Prawdopodobnie w kuchni . 'Alternatywnie, ty mogą stwórz własną” – mówi Johnson. 'Po prostu użyj [ Puree naśladowcze Chick-fil-A pasek z kurczaka ] przepis, ale pokrój kurczaka na kawałki wielkości samorodka. Mógłbyś nawet zrobić to poprzedniego wieczoru i po prostu odgrzać rano.Jakkolwiek zrobisz te pyszne małe kanapki, będziesz tak zadowolony, że to zrobiłeś. Przejdźmy więc do gotowania. Za ten niesamowity przepis możesz nam podziękować później.

Zbierz składniki, aby ubić tych naśladowców Chick-fil-A Chick-n-Minis

składniki dla Chick-n-Minis Erin Johnson/Mashed

Do wykonania tych Copycat używa się tylko czterech składników Laska-fil-A Kanapki Chick-n-Minis. W skład tych składników wchodzą mrożone Nuggetsy z kurczaka Southern Style, paczka mrożonych bułeczek drożdżowych Parker House Style (rozmrożonych zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu), 1 łyżka masła i 1 łyżeczka miodu.

„Jeśli masz gotowe masło miodowe, możesz go użyć”, mówi Johnson, jednak dodaje: „Lubię robić własne, aby móc kontrolować poziom słodyczy”. A jeśli chcesz zrobić własnego kurczaka w panierce, a nawet bułki od podstaw, z pewnością możesz, jeśli masz trochę więcej czasu.Ugotuj bułki i kurczaka

świeżo ugotowane bułki Erin Johnson/Mashed

Po pierwsze: Rozgrzej piekarnik do 350 F. Następnie ugotuj bułki zgodnie z instrukcjami na opakowaniu (zwykle jest to 350 F przez od 12 do 15 minut, ale skonsultuj się z konkretną marką, aby uzyskać prawidłowy czas gotowania). Miej oko, kiedy chleb się gotuje, jakby się przypalał, a nawet dużo tostował, straci tę delikatną miękkość, której tutaj pragniesz.

Jak tylko bułki się ugotują, przygotuj, a następnie ugotuj kurczaka zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. W przypadku wstępnie ugotowanych bryłek kurczaka, takich jak te, których używamy w tym przepisie, czas gotowania będzie prawdopodobnie tylko kilka minut krótszy niż w przypadku bułek, więc można rozłożyć bryłki na blasze do pieczenia i włożyć je do gotować zaraz po.

Wymieszaj masło miodowe, a następnie wyjmij i pokrój bułki

mieszanie miodu i masła Erin Johnson/Mashed

Gdy bułki i herbatniki się gotują, podgrzewaj masło przez 15 sekund w kuchence mikrofalowej, aby je zmiękło. Pamiętaj, że nie chcesz roztopionego masła, tylko zmiękczonego masła, więc na przemian możesz pozostawić je w temperaturze pokojowej na około pół godziny przed użyciem.Połącz kochanie i zmiękczone masło w małej misce i wymieszaj, aż dobrze się połączą, a następnie odłóż na bok.

Gdy bułki lekko się zrumienią, wyjmij je z piekarnika i przetnij „arkusz” bułek na pół, tworząc jedną górną i dolną część. „Jeżeli przecięcie całej patelni bułek na pół jest onieśmielające, po prostu rób je pojedynczo”, mówi Johnson. Teraz jest też czas na wyjęcie kurczaka z piekarnika.

Złóż i ciesz się swoim naśladowcą Chick-fil-A Chick-n-Minis

montaż Chick-fil-A Chick-n-Minis Erin Johnson/Mashed

Użyj noża do masła lub małej szpatułki i wetrzyj odrobinę masła miodowego na wierzch bułek, a następnie włóż po jednym kawałku kurczaka do każdej bułki. Zamknij każdą drugą połową chleba, a następnie natychmiast podawaj.

Jeśli szukasz pomysłów na parowanie podczas serwowania tych małych kanapek, Johnson ma to dla Ciebie. „Zazwyczaj są to produkty śniadaniowe, więc przez cały dzień pracuję nad nimi przez cały dzień”, mówi, dodając, „lub świeże owoce [byłyby świetnym połączeniem], jeśli szukasz [zdrowej opcji]”.

Po prostu zaplanuj delektowanie się tymi kanapkami, gdy są świeże, ponieważ nie będą się dobrze przechowywać, gdy wszystko zostanie ugotowane i złożone.

Copycat Chick-Fil-A Chick-N-Minis Przepis5 z 38 ocen Wypełnij 202 Drukuj Od chrupiącego kurczaka po ciepłą bułkę posmarowaną miodowym masłem, ten naśladujący przepis Chick-fil-A Chick-n-Minis jest wręcz nieodparty. Czas przygotowania 5 minut Czas gotowania 20 minut Porcje 15 Minis Całkowity czas: 25 minut Składniki
  • 15 mrożonych nuggetsów z kurczaka w stylu południowym
  • 1 opakowanie mrożonych bułek drożdżowych Parker House Style, rozmrożonych zgodnie z instrukcją na opakowaniu
  • 1 łyżka masła
  • 1 łyżeczka miodu
Wskazówki
  1. Ugotuj bułki zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Zwykle jest to 350 F przez 12 do 15 minut, ale skonsultuj się z opakowaniem.
  2. Podczas gdy bułki się gotują, ugotuj kurczaka zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu.
  3. Podczas gdy bułki i kurczak się gotują, podgrzewaj masło przez 15 sekund w kuchence mikrofalowej, aby zmiękło. Następnie wlej miód do zmiękczonego masła i wymieszaj, aż dobrze się połączy. Odłożyć na bok.
  4. Gdy bułki się zrumienią, wyjmij je z piekarnika i pokrój na pół, tworząc jedną górną i dolną część.
  5. Na wierzchu bułek posmarować odrobiną masła miodowego. Do każdej bułki włożyć po jednym kawałku kurczaka, zamknąć każdą drugą połówką chleba i od razu podawać.
Odżywianie
Kalorie na porcję 72
Całkowita zawartość tłuszczu 4,0 g
Tłuszcz nasycony 1,2 grama
Tłuszcze trans 0,0 g
Cholesterol 8,8 mg
Węglowodany ogółem 5,6 grama
Błonnik pokarmowy 0,2 g
Cukry ogółem 0,7 grama
Sód 128,4 mg
Białko 3,3 grama
Przedstawione informacje są szacunkami Edamama na podstawie dostępnych składników i przygotowania. Nie należy jej traktować jako substytutu porady profesjonalnego dietetyka. Oceń ten przepis