Kontrowersyjne rzeczy, które wszyscy ignorują o Guy Fieri

Chłopak Gilbert Carrasquillo/Getty Images

Guy Fieri jest znany na całym świecie jako zabawny, hałaśliwy gospodarz Food Network's Diners, zajazdy i nurkowania . Celebryta gospodarz i restaurator stał się uwielbiany przez wielu, a biorąc pod uwagę 21 milionów dolarów, które zebrał dla pracowników restauracji podczas pandemii COVID-19, nie jest mu obcy oddawać. I pomimo krytyki od niektórych jego rówieśników na temat wszystkiego, od gustu w ubiorze po umiejętności gotowania, Fieri zdołał uniknąć wielu kontrowersji w ciągu 15-letniej kariery w centrum uwagi.

Rozpoczęła się sława Fieri w 2006 roku kiedy wygrał program Food Network, Następna gwiazda Food Network . Od tego czasu wystąpił w kilku różnych programach kulinarnych i kulinarnych oraz stworzył imperium Flavortown z ponad 75 restauracjami na całym świecie i milionami fanów i obserwujących.jak Costco gotuje swoje hot dogi?

Ale spędzenie tak długiego czasu w oczach opinii publicznej z pewnością doprowadzi do publicznego wybuchu lub dwóch — i choć może być mistyczny, nawet Fieri nie może uniknąć tego losu. Wiele z tych incydentów wydarzyło się wiele lat temu — od tego czasu wydaje się, że burmistrz Flavortown płynie spokojnie. Ale od rzekomo homofobicznych komentarzy po wpadki w restauracjach, wyniki Fieriego są dalekie od czystych.

Guy Fieri spotkał się z oskarżeniami o homofobię

Guy Fieri na imprezie Syriusza John Lamparski / Getty Images

W 2011 r. David Page, były Diners, zajazdy i nurkowania producent, mógł ujawnić Guy Fieri, swojego byłego szefa, jako homofob m.in s. Page twierdził, że Fieri opuścił kiedyś restaurację, ponieważ należała do pary homoseksualnej. Page powiedział Minnesocie Strony miasta kiedyś otrzymał telefon od celebryty z matowymi napiwkami po tym, jak wyszedł z planu.

„Powiedział: „Nie możesz wysłać mnie, żebym rozmawiał z gejami bez ostrzeżenia!”. Ci ludzie mnie wystraszyli!” Page powiedziała gazecie HuffPost ).Zespół Fieriego upierał się, że plotki zostały sfabrykowane. „On jest uczciwym facetem, który postępuje jak należy” – odpowiedział rzecznik.

Niestety inny Diners, zajazdy i nurkowania członek załogi zaprzeczył temu oświadczeniu i stanął po stronie Page.

„…w ekipie dobrze mi wiadomo, że Guy ma problem – jeśli w restauracji był homoseksualista, to jako główny bohater zdjęcia potoczyły się inaczej” – powiedział Kari Kloster, były producent terenowy pokazać w Strony miasta (przez HuffPost ) .Status celebryty Fieriego uchronił go przed wieloma skandalami, ale nawet jego zespół gwiazdorskich publicystów nie był w stanie ukryć jego uprzedzeń.

Guy Fieri mógł być okropnym szefem

Guy Fieri i inni szefowie kuchni Roy Rochlin/Getty Images

W Diners, Drive In i Nurkowania, Guy Fieri wydaje się być typem faceta, z którym chciałbyś się spotkać w sobotni wieczór – jest zabawny, przyziemny i zawsze wie, gdzie znaleźć najlepszego burgera. Ale według byłych pracowników serialu, telewizyjna osobowość Fieri może być myląca.

Według byłego pracownika produkcji, z którym rozmawiał Chowhound , Fieri był nie tylko znany z homofobii i niestosownych żartów wokół kobiet, ale także był trochę tyranem, jeśli chodzi o pracowników swojego programu.

„Fieri miał śmieszne prośby o każdej porze dnia” – powiedział były pracownik. Domagał się, aby jego pracownicy pracowali do późna w nocy i nie przyjmowali biletów lotniczych niektórych linii, których nie lubił. Pomimo napiętego harmonogramu ekipy, Fieri zmieniał sesje zdjęciowe, ponieważ musiał uczesać i odpowiednio zamrozić włosy. – Nie sądzę, żeby ktokolwiek go lubił. Pracownik produkcji ostatecznie opuścił branżę telewizyjną z powodu jej doświadczenia z Fieri.

Guy Fieri i Anthony Bourdain kiedyś sparaliżowali

Anthony Bourdain w Emmys Emma Mcintyre/Getty Images

Nie jest jasne, co dokładnie Guy Fieri zrobił z Anthonym Bourdainem, ale Bourdain był zdecydowanie nie fanka Flavortown . W 2012 roku Bourdain kpił z nowej restauracji Fieri na Times Square, Guy's American Kitchen and Bar, w jednym odcinku programu radiowego Opie i Antoniego, nazywając ją „kopułą terroru” i twierdząc, że Fieri „w pojedynkę zamienił okolicę w dzielnicę Ed Hardy” (poprzez Zjadacz ). Najwyraźniej Bourdain również wyśmiewał się z Fieri, gdy jego żółte Lamborghini zostało skradzione, według GQ .

Fieri nie poddał się jednak bez walki. „Nie lubię, jak wyśmiewa się z ludzi i nie lubię, jak gada gówno” – powiedział GQ . „Chodzi tylko o to, co robisz? Jakie są twoje podszepty? Nie masz się czym kurwa martwić, niż to, czy mam rozjaśnione włosy, czy nie? Mam na myśli, kurwa.

Niestety, ta dwójka nigdy się nie pogodziła przed Bourdainem przedwczesna śmierć w 2018 roku . Ich bardzo różne podejście do życia i gotowania uczyniło z nich rodzaj komiksowych rywali, o których w rzeczywistości można było tylko pomarzyć.

Guy Fieri najwyraźniej nie może powstrzymać się od robienia niestosownych żartów

Guy Fieri z producentką Aną Martinez Albert L. Ortega/Getty Images

Fieri często nie doświadcza złej prasy, ale kiedy ma siedzibę w Minneapolis Strony Miasta, wypuścił głębokie nurkowanie z Ciemna strona Fieri w 2011 roku ujawnił wiele o kucharzu celebrycie, w co zagorzali fani nie mogli uwierzyć. Fieri nie tylko został oskarżony o homofobię przez swojego byłego producenta, Davida Page'a, ale gwiazda Food Network spotkała się również z zarzutami o molestowanie seksualne.

Strona powiedziała Strony miasta że „za każdym razem, gdy jakakolwiek kobieta wspomniała o „kremie”, Guy wchodził w seksualny riff” (poprzez Gothamist ). Chociaż żadna kobieta nie potwierdziła twierdzeń Page'a, nie poprzestały na żartach. Page stwierdził również, że Fieri miał zwyczaj wpatrywania się w kobiece piersi, gdy kamery były wyłączone. „Podczas cięcia serialu musiałeś powiedzieć redaktorom, żeby obserwowali linię oczu Guya, ponieważ zawsze jest na piersiach”.

Najwyraźniej Fieri miał również szczególne upodobanie do łazienkowego humoru. – Musisz chronić Guya przed wszystkimi jego gównianymi dowcipami – powiedziała Page. Chodź, Guy, jemy tutaj.

Nowojorska restauracja Guy Fieri była niesławnie okropna?

Guy Fieri gotuje Paul Zimmerman/Getty Images

W 2012 roku Fieri otworzył swoją restaurację na Times Square, Guy's American Kitchen and Bar, ale spotkał się z kpinami ze strony New York Times' restauracja recenzent, Pete Wells . Restauracja była ogromna — mogła pomieścić 500 osób, a menu, według Wellsa, było przytłaczające w opisach potraw, które nie do końca pasowały do ​​smaku.

Pomimo sukcesu Fieriego jako gwiazdy telewizji, jego restauracja okazała się klapą. Zabawna, ale wyzywająca recenzja Guy's American Kitchen and Bar Wellsa była tylko początkiem trudnej bitwy restauracji. Najwyraźniej większość społeczeństwa podzielała rozczarowanie Wellsa marnymi rozmiarami naczyń, radioaktywnymi barwami napojów i przepełnioną atmosferą. W 2017 roku, zaledwie pięć lat po wielkim otwarciu, Guy's American Kitchen and Bar zamknąć . Pomimo najlepszych starań Fieri okazuje się, że na Times Square nie ma Flavourtown.

Guy Fieri wdał się w bójkę na pięści ze swoim fryzjerem

Chłopak Roy Rochlin/Getty Images

W 2013, Wydano TMZ opublikował szokujące nagranie przedstawiające Fieriego i jego fryzjera Ariela Ramireza w trakcie intensywnej walki na pięści. Na filmie widać, jak Ramirez uderza Fieri, gdy kucharz celebryta wsiada do samochodu i próbuje zamknąć drzwi. Fieri kopie Ramireza, który przez cały czas płacze i wykrzykuje przekleństwa.

Walka była wybuchowa, ale kiedy TMZ przyjrzeli się bliżej sytuacji, nie wymyślili zbyt wiele. „Po prostu kolesie byli kolesiami”, powiedział anonimowe źródło blisko Fieri. Najwyraźniej Fieri i jego fryzjer właśnie wysiedli z długiego lotu, gdzie pili. Zamiast jeździć razem, Fieri wyrzucił Ramireza z samochodu i kazał mu znaleźć taksówkę.

Dobrą wiadomością jest to, że najwyraźniej dynamiczny duet szybko wybacza. Jeden z przedstawicieli Fieri powiedział TMZ że incydent był niczym innym jak tylko paroma facetami kręcącymi się dookoła. Sprawy trochę wymknęły się spod kontroli, ale teraz wszystko jest w porządku.

Restauracje Guy Fieri mogą mieć złą higienę?

Guy Fieri serwujący hamburgery Ethan Miller/Getty Images

Guy's American Kitchen and Bar, restauracja Fieri's Times Square, od samego początku miała pecha - i nigdy nie było lepiej. Kiedy restauracja została otwarta po raz pierwszy, Pete Wells opublikował druzgocący atak na gorący punkt Flavortown; zaledwie kilka lat później, w 2016 roku, Guy's American Kitchen and Bar otrzymał ocenę B od Departamentu Zdrowia i Higieny Psychicznej Nowego Jorku, według Radar .

Chociaż B mogło nie być tak złą oceną, gdy byłeś w szkole średniej, poczekaj, aż usłyszysz uzasadnienie inspektora: „Brudne muchy lub muchy związane z jedzeniem/odpadami/ściekami obecne w obszarach żywnościowych i/lub nieżywnościowych zakładu . Pracownicy Fieri również zostali ukarani za nie nosić rękawiczek podczas obchodzenia się z żywnością.

Niestety, nie był to pierwszy raz, kiedy restauracja Fieri otrzymała niską ocenę z powodu niechcianych szkodników. W 2015 roku były to karaluchy. Prawdopodobnie najlepiej byłoby zamknąć restaurację, zanim szczury zdążyły się wprowadzić.