Chick-Fil-A ma restaurację o tematyce hawajskiej, o której prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś

Truett Facebook

Laska-fil-A , Ameryki ulubiona sieć fast foodów , to restauracja najbardziej znana, no cóż, z kurczaka. W szczególności słynne kanapki z kurczakiem, które przygotowano, by bronić się aż do śmierci w całości Wojna na Twitterze przeciwko arcy-rywalowi Papież . Jednak ta specjalizacja w kanapkach z kurczakiem, granicząca z obsesją, nie oznacza, że ​​nie mogą od czasu do czasu wychodzić na nowe terytorium, o czym świadczy szeroko nagłośniony dodatek makaronu i sera do ich menu przystawek.

przechowuj godziny dla Walmart

Jeden poboczny koncert Chick-fil-A, o którym nie tak szybko tweetował, to solowy projekt uruchomiony tylko w jednym miejscu: Restauracja w stylu hawajskim z siedzibą w Fayetteville w stanie Georgia. Fayetteville, małe miasteczko, w którym mieszka wiele znanych osób, w tym Cosby ałun aktorka Keshia Rycerz Pulliam , kołatka Cee Lo Zielony i WWE legenda Żelazny Szejk , jest teraz gotowy do bycia na mapie — gdy słowo się rozejdzie — jako dom Luau . Truetta .Facebook

Pomimo swojej nazwy, Truett's Luau jest w rzeczywistości oficjalną lokalizacją Chick-fil-A. To był mózg dziecka Laska-fil-A założyciela S. Truett Cathy, którą w końcu zrealizował w 2013 roku w wieku 92 lat. Pan Cathy nie jest już z nami, ale jego marzenie, aby „przywieźć Hawaje do Fayetteville” jest żywe i ma się dobrze dzięki tej restauracji luau, która jest miejscem docelowym. pozostaje popularny wśród wszystkich, którzy są w tajemnicy.

Atmosfera jest dość wyjątkowa – rodzaj fast foodów spotyka się z Lilo i Stitchem, wraz z muzyką ukulele, palmami, budkami krytymi trawą i kiczowatymi rzeźbami tiki. menu jest również jedyny w swoim rodzaju, zawiera standardowy zestaw ulubionych Chick-fil-A uzupełniony hawajskimi inspiracjami, w tym wieprzowiną kalua, smażonym ryżem ananasowym i budyniem z hawajskiego chleba King's. Brak spamu musubi (lub spam cokolwiek), ale oferują wersję loco moco w menu śniadaniowym.

na jak długo starcza masło klarowane

Chociaż niektórzy krytycy kulinarni mówią Laska-fil-A Hawajskie pozycje menu nie są najlepszym odzwierciedleniem autentycznej kuchni wyspiarskiej, większość klientów uważa je za całkiem smaczne. Poza tym, gdzie jeszcze znajdziesz fast food, nieformalne posiłki i tiki bar bez alkoholu, wszystko pod jednym dachem? Jeśli jesteś fanem Chick-fil-A i/lub lubisz wycieczkę na wyspy, ale nie stać Cię na bilet lotniczy, wycieczka do Luau Truetta może być tylko biletem na następne niedrogie wakacje marzeń.Kategorie Inspiracja Nazwy Opinie