Burger King właśnie wrócił do Wojny o kanapkę z kurczakiem

Burger King menu z nową chrupiącą kanapką z kurczakiem youtube

Nowy pretendent wydaje się rzucać kapeluszem do fast-foodu wojny na kanapki z kurczakiem? pierścień. Żuć bum zgłoszono, że Burger King testuje marketing chrupiącej kanapki z kurczakiem w trzech stylach: Original, Sałata i Pomidor oraz Cheddar Bacon w wybranych lokalizacjach. Na zdjęciach widać, że jedna z tych nowych kanapek z kurczakiem jest dostarczana z piklami i sosem, dzięki czemu jest podobna do popularnych opcji oferowanych na Papież i Laska-fil-A . Dwóch recenzentów żywności YouTube, Rodrick zjada i Potwierdzenie , każdy próbował nowej kanapki z kurczakiem ze swoich lokalnych lokali Burger King. Nie ma jeszcze wiadomości od BK, kiedy i czy sieć wprowadzi kanapkę na rynek krajowy. „Oryginalna” chrupiąca kanapka z kurczakiem kosztuje 3,89 USD, czyli o 10 centów mniej niż wersja Popeyes (przez Winni zjada ).

Recenzent YouTube The Endorsement, który próbował kanapki pod koniec sierpnia, powiedział, że była wystarczająco dobra, by rzucić wyzwanie „przywódcy stada”, odnosząc się do Papież , i dał BK Original Hand-Breaded Crispy Chicken Sandwich 94 na 100. Jedynymi negatywami, o których wspomniano, było to, że przyprawa w piersi z kurczaka mogła być bardziej aromatyczna, a kanapka mogła mieć więcej tego, co nazywa Burger King. pikantny sos.Nowa ręcznie panierowana kanapka z kurczakiem Burger King jest dostępna w trzech odmianach

Zbliżenie na chrupiącą kanapkę z kurczakiem Burger King youtube

Nowe chrupiące kanapki z kurczakiem Burger King są ręcznie wypiekane w każdym sklepie, zgodnie z recenzją YouTube autorstwa Rodricka Eatsa. Spróbował najdroższej z trzech wersji kanapki z kurczakiem, Cheddar Bacon, która została sprzedana za 5,49 USD. Rodrick Eats był pod wrażeniem kanapki, ale uznał za nieco dziwne, że smak piersi z kurczaka całkowicie przytłoczył bekon i cheddar, twierdząc, że równie dobrze można dostać tańszą wersję kanapki, jeśli dodatkowe elementy nie będą się wyróżniać. Rodrick Eats myślał, że wykrył chrzan w pikantnym sosie, co daje kanapce trochę kopa – choć nie tak bardzo, jak pikantna kanapka z kurczakiem Popeyes, jak mówi The Endorsement. Rodrick Eats mówi, że trzecia odmiana nowej kanapki z kurczakiem Burger King, sałata i pomidor, jest sprzedawana za 4,39 USD.

Jeśli Burger King przeniesie swoją chrupiącą kanapkę z kurczakiem z testów i do regularnego menu, będzie to najnowszy dodatek do zatłoczonego pola kanapek ze smażonym kurczakiem typu fast food. KFC ma wersję kanapki oprócz tych w Popeyes i Chick-fil-A, i Jedz to, nie to! poinformował, że w sierpniu br. Wendy dodał również pikantną kanapkę z kurczakiem do swojego wartościowego posiłku. Nie oznacza to jednak, że Burger King jest spóźniony w wojnach o kanapki z kurczakiem, ponieważ? QSR mówi, że sieć wprowadziła już w 2017 roku chrupiącą kanapkę z kurczakiem z sałatą i pomidorem.

Kategorie Fakty Wskazówki Opinie