Zaskoczy Cię kanapka śniadaniowa Burger King o najniższej kaloryczności

Ogólny obraz Burger King Naomi Baker/Getty Images

Obfite śniadanie może okazać się dość satysfakcjonujące i stanowić doskonały początek dnia. Jednakże, jeśli chodzi o popularne opcje fast foodów, takie jak Burger King, może być mylące, aby dowiedzieć się, jaki jest najlepszy sposób, aby pozostać na bieżąco z dietą i cieszyć się pysznym posiłek w tym samym czasie. Na szczęście istnieje kilka opcji kanapek śniadaniowych Burger King do wyboru.

Ale jak ilustruje Jedz to, nie to! , ważne jest, aby mądrze poruszać się po menu śniadaniowym w Burger King. Istnieje kilka naprawdę przerażających opcji, które szybko zepsują twoją dietę i sprawią, że poczujesz się wzdęty i zirytowany. Dania takie jak King Croissan'Wich z kiełbasą i bekonem, Bacon Egg & Cheese Biscuit oraz Sausage Egg & Cheese Biscuit są, delikatnie mówiąc, szkodliwe dla zdrowia, ponieważ są wypełnione tłuszczem i dużą ilością sodu i zdecydowanie za dużo kalorii na jeden posiłek. Oto, co powinieneś zamówić.Najniższe kaloryczne kanapki śniadaniowe w Burger King

Burger King Croissan Instagram

Cóż, jak się okazuje, nie wszystkie croissan'wiche są złe. W rzeczywistości, według Menu Burger Kinga , nie możesz się pomylić z dwoma najniższymi opcjami kanapek w menu. Jest to remis pomiędzy Croissan'wich Bacon, Egg & Cheese i Croissan'wich z szynką, jajkiem i serem. Oba mają 335 kalorii. Podczas gdy ta pierwsza zawiera 18 gramów tłuszczu, 30 gramów węglowodanów i 12,5 gramów białka, Croissan'wich z szynką, jajkiem i serem ma 16 gramów tłuszczu, 30,8 gramów węglowodanów i 16 gramów białka.

Według Jedz to, nie to! , obie kanapki są dwiema stosunkowo zdrowszymi opcjami w śniadaniowym menu Burger King. Jednak wylot daje Bacon, Egg & Cheese Croissan'Wich więcej punktów za niższą zawartość sodu - naturalnie wzmacniając smak jajka i sera za pomocą bekonu zamiast dodatkowej soli. Ktoś jeszcze głodny?