Dziwaczne smaki Cheetos, które można znaleźć tylko na całym świecie

Kupie Chrupiących Cheetos

Według NPR Cheetos zostały wynalezione przez producenta przekąsek Charlesa Elmera Doolina w latach 30. XX wieku. Mając obsesję na punkcie stworzenia przekąski na bazie kukurydzy, która nie zestarzeje się tak szybko jak chipsy tortilla, Doolin kupił patent na Fritos od człowieka sprzedającego nowy rodzaj przekąsek. Mężczyzna poinformował Doolin, że te smażone chipsy kukurydziane są popularną przekąską na plaży w Meksyku. Po zakupie patentu Doolin natychmiast zaczął majstrować w kuchni, próbując udoskonalić chrupiący chips. Wspomagany przez matkę i wykorzystujący swoje dzieci jako testerów smaku, Doolin opracował różne smaki i wersje tych kukurydzianych przekąsek – w tym Cheeto.

Chociaż wiemy, że wiele marek tworzy różne produkty na różne rynki (masz pojęcie, ile smaków? Kit Kats są dostępne w Japonii?), the Strona produktu Cheetos stwierdza, że ​​w Stanach Zjednoczonych dostępnych jest tylko 19 odmian Cheetos. Nie możemy pomóc, ale czujemy, że naprawdę brakuje nam niesamowitych produktów Cheetos, zwłaszcza gdy widzimy tak wiele unikalnych smaków w innych regionach, które naszym zdaniem będą całkowicie działać w Stanach Zjednoczonych. Nawet produkty, co do których niekoniecznie wierzymy, że będą tutaj popularne, nadal jesteśmy zainteresowani wypróbowaniem ich w celach naukowych.Cheetos Pikantny Kurczak

Paczka Cheetos Pikantnego Kurczaka Instagram

Okej, więc wiemy, że ludzie uwielbiają używać zmiażdżonych Flamin' Hot Cheetos do powlekania wszelkiego rodzaju pieczonych i smażonych potraw, ale przekąska wydaje się szczególnie dobrze pasować do smażonego kurczaka. Frito-Lay Japan przeniosło to niesamowite kulinarne połączenie na wyższy poziom dzięki smakowi Cheetos Spicy Chicken. Napa Japonia stwierdza, że ​​te chrupiące Cheetos mają niezłą ilość przypraw i smakują dokładnie jak smażony kurczak! Jasnożółta torba zawiera również głupkowatą ilustrację przedstawiającą maskotkę Cheetos Chester Cheetah jadącą na kawałku smażonego kurczaka i trzymającą ostrą paprykę, którą uwielbiamy.

Cheetos Świeże Krewetki

Torba Cheetos Fresh Krewetki Instagram

Chociaż zdecydowanie możemy docenić dobry chips z krewetek, nie tego oczekujemy, gdy sięgamy po paczkę Cheetos. Taquitos podał nam szczegóły dotyczące smaku Cheetos Fresh Shrimp, który jest dostępny w Chinach. Te chipsy w kształcie miarki są produkowane głównie z manioku (który jest korzeniem z Ameryki Południowej, znanym również jako yuca) zamiast standardowej kukurydzy Cheetos, co czyni je lżejszą i przewiewniejszą przekąską niż tradycyjne Cheetos. Wylot porównuje teksturę do styropianu, choć nie w zły sposób. Chociaż nie mieli nic przeciwko smakowi, nie jesteśmy całkowicie sprzedani na chipsach o smaku owoców morza należących do rodziny Cheetos.

Błystki Cheetos Papryka

Cheetos Papryka Błystki na półce Instagram

W rankingu różnych smaków Cheetos, Insider biznesowy przedstawili nam Cheetos Paprika Spinners, których z niecierpliwością czekamy na wypróbowanie. Outlet podaje, że produkt jest dostępny tylko w niektórych częściach Europy i jest połączeniem wszystkich najlepszych części Doritos i Cheetos w jednym idealnym chrupiącym kęsie. Przekąska ma kształt gwiazdy (lub wiatraczka) i jest opisana przez Holandia Shopper lekkie i przewiewne o smaku słodkiej papryki. Czy nie byłoby za dużo, gdybyśmy zarezerwowali lot do Holandii specjalnie po to, by kupić te ciekawe Cheetos? Obiecujemy odwiedzić Muzeum Van Gogha, gdy tam będziemy.Cheetos z Mountain Dew

Kubek Cheetos Mountain Dew youtube

Snaxtime Oceniony górska Rosa Cheetos, które pochodzą z Japonii i są dostarczane w poręcznym kubku na przekąskę. Cheetos mają zaskakująco biały kolor zamiast zielonego, który zwykle kojarzy się z Mountain Dew i mają taki sam kształt i rozmiar jak Crunchy Cheetos. Podczas Snaxtime Chcąc polubić ten dziwny mashup, stwierdzili, że rezultatem jest dziwna mieszanka kwaśnych cytrusów i słonej kukurydzy. Zauważyli również lekki cytrynowy posmak, który, jak powiedzieli, dodaje nieco słodyczy przekąsce, ale ma również nieprzyjemną goryczkę i nutę chemiczną. Cheetos z Mountain Dew mają posmak przypominający płatki cytrynowo-limonkowe, a rynek ostatecznie uznał, że jest zbyt zagmatwany i skomplikowany. Wszystkie te zderzające się smaki składają się na wielkie „nie, dziękuję”.

Cheetos po prostu sól

Torebka Cheetos Just Salt Instagram

Cheetos Japan znów się tym zajmuje, tym razem z zaskakująco prostym produktem, który, jak jesteśmy zszokowani, nigdy nie dotarł na rynek amerykański. Przegląd chipów dzieli się szczegółami Cheetos Just Salt, które oceniają jako cztery z pięciu. Sklep opisuje przekąskę jako soloną chrupiącą kukurydzianą Cheeto, która smakuje podobnie do Fritos. W swoim profilu NPR stwierdził, że założyciel Frito Charles Elmer Doolin faktycznie zabrałby Fritos z linii produkcyjnej, aby zabrać je do domu, zanim zostaną solone lub aromatyzowane, więc może Frito Lay Japan jest na coś w tym uproszczonym podejściu do normalnie pełnej smaku przekąski .

firma cukierków willie wonka