Wielkie problemy fanów mają z Wielkim Wyścigiem Food Trucków: Finał All-Stars

Obraz promocyjny dla Facebook

Fani ' Wielki Wyścig Food Truck „zabrali się do mediów społecznościowych, aby wezwać do poważnych zmian w programie po tym, jak mówią, że był rozczarowujący koniec sezonu „All-Stars”, który zakończył się 11 lipca.

W odcinku finałowym sezonu zawodnicy pokonali Lime Truck Kiełbasa Seulska , zgarniając około 600 dolarów więcej ze sprzedaży, mimo że Seoul Sausage miał 800 dolarów przewagi w swoim banku po wygraniu dwóch wcześniejszych wyzwań (poprzez Jedzenie ). Ale fani – a nawet ktoś, kto twierdzi, że sfilmowali część serialu – twierdzą, że The Lime Truck oszukał, a przynajmniej wykorzystał poważną lukę. Taki, który pozwala ciężarówkom z jedzeniem ustalać ceny menu bez wyraźnego limitu.Ta część wprawiła widzów w zakłopotanie, ponieważ nie zawsze mogli powiedzieć, co się dzieje z cenami uczestników. Jeden Reddit Plakat zauważył, że ceny prawie nigdy nie były wspominane podczas „Wielkiego wyścigu ciężarówek z jedzeniem”. Jednak Yong Kim, jeden z trzech właścicieli Seoul Sausage, wspomniał na Instagram że The Lime Truck kosztował ponad 200 dolarów za talerz z próbnikiem. W rzeczywistości, w swojej recenzji finału, Foodside przypisał zwycięstwo The Lime Truck swojej strategii sprzedaży tego drogiego samplera „Taste of the Truck”, oferującego po trochu wszystkiego w menu.

A strona zastanawiała się również, czy przyszli konkurenci na TGFTR skopiują tę taktykę. Chociaż wielu fanów miało nadzieję, że zostanie zbanowane w przyszłości.

Nawet ktoś z programu skrytykował wynik „Great Food Truck Race”'

Selfie z kiełbasą i limonką w Seulu Instagram

Lime Truck ma swoich obrońców, ale media społecznościowe są niezwykle krytyczne wobec finału „The Great Food Truck Race: All-Stars”, którego gospodarzem jest Tyler Florencja . Żłobienie cen nie było tylko kiepską strategią, powiedziała jedna osoba Świergot , to też sprawia, że ​​telewizja jest zła. „@TylerFlorence powinien wiedzieć, że serial staje się nudny, gdy food trucki podnoszą ceny, aby wygrać konkursy” – napisali. – Sprawia, że ​​nie chcę już oglądać. Muszą wprowadzić limity cenowe w programie dla zwykłych ludzi.Ten sentyment powtórzył się na Reddit . „Nigdy nie zrobili nic w sprawie skandalicznego żłobienia cen przez Lime” – skomentowała jedna osoba. „To będzie musiało być nowa zasada w przyszłym sezonie. Limity cenowe, aby każdy miał uczciwą przewagę”.

Negatywne komentarze widzów to jedno. I przenosi to na zupełnie inny poziom, aby usłyszeć te same opinie od kogoś, kto faktycznie pracował nad serialem. Użytkownik Instagrama o imieniu @lenscrack wskoczył na Poczta Yong Kim z Seoul Sausage, by nazwać załogę Lime Truck „bandą oszukujących, pozbawionych talentu błaznów”, a osoba ta dodała również, że „po prostu kręcili ten program telewizyjny na ich ciężarówce w ostatnich dwóch odcinkach”.

Tyler Florence nie powiedział do tej pory nic o kontrowersji ani na Twitterze, ani na Instagramie — chociaż ktoś skomentował Instagram post hyping o finale: „Nie twoja najlepsza praca Tyler. Dopuszczanie skandalicznych cen podczas pandemii.