Arby's właśnie dodało dwie nowe kanapki, które nie są tym, czego można się spodziewać

Na zewnątrz Arby Rick Diamond/Getty Images

Gdyby Arby nie jest pierwszą restauracją, o której myślisz, gdy słyszysz słowo „prime żeberka”, ludzie z sieci liczącej 3400 lokali chcą zmienić zdanie dzięki dwóm nowym kanapkom z serem, które wykorzystują ten najwyższej jakości kawałek wołowiny.

Prime rib jest tak dobre, jak to tylko możliwe, często zarezerwowane na świąteczne kolacje i specjalne okazje, więc użycie go w skromnej kanapce z serem typu fast food jest trochę zaskakujące. Często cheesesteki przyrządzane są z tańszego steku lub polędwicy wołowej, smażonej z cebulą, a czasem papryką, wrzucane z jakimś amerykańskim serem, provolone lub w przypadku klasycznego oryginału Geno w Filadelfii, Cheez Whiz, a następnie zsunął się z patelni do bułki.Serowe steki Arby's zaczynają się od gotowanego, ogolonego żeberka, a następnie dodajemy paprykę i cebulę oraz provolone. Podczas gdy przygotowanie odbiega od tradycyjnego, ciekawa jest poprawa w mięsie. Żeberka to doskonały kawałek mięsa, który jest wart swojej ceny, gdy kupujesz go w lokalnym sklepie spożywczym, zgodnie z Ilustrowany kucharz , więc dodanie go do oferty Arby z pewnością zwiększy jego atrakcyjność.

Prime rib podnosi cheesesteak w Arby's

Arby Arby

Poprzednie oferty steków z Arby's, restauracji „We Have The Meats”, w tym Fire Roasted Philly, która zadebiutowała w 2016 roku, wykorzystywały tradycyjną pieczeń wołową tej sieci. Fire Roasted Philly, który wciąż znajduje się w menu, dodaje włoskie przyprawy, szwajcarski ser, czerwoną i żółtą paprykę oraz pieczone aioli z czosnkiem na bułce.

Tym razem nowe pozycje w menu obejmują Spicy Prime Rib Cheesesteak, z plastrami żeberka, smażoną czerwoną i żółtą papryką, posiekanym serem provolone z cebulą i pikantnym sosem w tostowanej podpieczonej bułce. Ma 640 kalorii. Sernik Classic Prime Rib zawiera również pokrojone w plasterki żeberka, czerwoną i żółtą paprykę, cebulę i stopiony provolone. Klasyk nie zawiera ostrego sosu i ma 600 kalorii (przez Winni zjada ).Czy to prawdziwa okazja, taka, jaką można znaleźć w Filadelfii? Nie, ale uznaj Arby za ekskluzywny i kreatywny sposób na klasykę i kup je, póki możesz, ponieważ są w menu ograniczonym czasowo.