27% ludzi zgadza się, że ten wycofany produkt Taco Bell musi wrócić

Pizza Meksykańska Joshua Blanchard/Getty Images

Czy kiedykolwiek miałeś jakiś konkretny element menu fast food, którego pragnąłeś (znasz ten) i podszedłeś do lady, niecierpliwie wyczekując dreszczyku związanego z rozpakowywaniem tłustego, chrupiącego przysmaku, który miałeś w pamięci przez cały dzień, tylko po to, by przekonaj się, że to było — sapnięcie! — przerwane? Wszyscy tam byliśmy, a to uczucie może się równać tylko z oburzeniem, jakie odczuwasz, gdy zobaczysz nowy element menu, którym go zastąpili. Chociaż zgodzimy się, że niektórzy przestępstwa przeciwko żywności nie powinien był nigdy zostać popełniony, niektóre z tych szarpniętych przedmiotów zajmują zasłużone szczególne miejsce w sercach – i żołądkach – mas.

Nie jest niczym niezwykłym, że wycofana pozycja menu zostanie przywrócona, o czym świadczy Dunkin's Big N' Tosty kanapka śniadaniowa (teraz Big N 'Tosty , 'TYSM, Dunkin' ), więc postanowiliśmy zapytać: Które pozycje w menu należy przywrócić na swoje pierwotne miejsca? Tłuczony przeprowadził ankietę wśród 555 osób w Stanach Zjednoczonych, pytając, którzy zrezygnowali z ulubionych fast foodów, aby powrócić. Co znaleźliśmy? Niektórzy z was mają długą historię z Taco Bell , i to pokazuje.To są fast foody, które ludzie chcą sprowadzić z martwych?

Quiche z cebuli

To kolejny cios w 2020 roku, gdy Taco Bell zdecydowało się zaprzestać produkcji meksykańskiej pizzy 5 listopada w imię oszczędzania papieru, a 26,67 procent z was go nie ma. Decyzja sieci w stylu meksykańskim, by wyciągnąć zacierającą gatunki mieszankę skorupek tortilli, mięsa, smażonej fasoli, sosu, sera i pomidorów (poprzez Taco Bell ) wysyłały fale w internecie. To nawet skłoniło Petycja Change.org z ponad 150 300 podpisami na dzień 25 listopada i przytacza pozycje menu ważne dla społeczności Ameryki Południowej, z których wielu jest wegetarianami lub zachowuje halal i może zastąpić mięso fasolą w zamówieniu meksykańskiej pizzy (przez Na wynos ).

16,22 procent z was wyraziło również życzenie, aby ziemniaki Taco Bell zostały ponownie wprowadzone, a zaskakujące 14,95 procent naprawdę tęskni Burger King bryłki kurczaka w kształcie korony. Taco Bell pojawiło się również często w niestandardowej kategorii „inne”, z życzeniami na ich tostadę, cynamonowe Crispas, Naked Chicken Chalupa i Enchirito. Niektóre z dziwniejszych próśb w tej sekcji również zostały uwzględnione KFC oryginał Sałatka makaronowa, Applebee's quiche (mieli quiche!), a Wendy Kurczak cordon bleu. Wysłuchaj nas, bogowie fast foodów, i obdarz nas ponownie tymi darami, które tak szybko odebrałeś.