11 razy Adam Richman brał ostre jedzenie na mężczyznę V. Jedzenie

ostre jedzenie wyzwania adam richman man v food rich Theo Wargo/Getty Images

Program Travel Channel Adama Richmana Mężczyzna kontra jedzenie podniósł poprzeczkę, jeśli chodzi o wyzwania żywieniowe – zarówno poprzez skłonienie ludzi do ponownego przemyślenia, ile jedna osoba może zjeść, jak i przez fakt, że w Stanach Zjednoczonych jest zbyt wiele wyzwań związanych z jedzeniem w restauracjach.

Program jest dobrze znany z rozsadzających wnętrzności porcji, ale niektóre z najlepszych momentów na antenie były wtedy, gdy Richman przyjmował pikantne jedzenie. Wiele razy te ogniste wyzwania przybierały formę skrzydełek posmarowanych wywołującym pot sosem zrobionym ze zbyt wielu gorące papryczki chili liczyć. Innym razem Richman przyjmował miski z ozorem, paraliżująco pikantną zupą.Richman miał całkiem niezły wynik, jeśli chodzi o porównanie człowieka z najostrzejszymi daniami serwowanymi w restauracjach. Przegrał tylko raz — choć trzeba przyznać, że wielokrotnie był popychany do granic możliwości. Aby w pełni uszanować sposób, w jaki radzi sobie z ciepłem, trzeba dokładnie zrozumieć, przez ile rund pikantnych potraw Richman przelał swoje ciało.

Od skrzydełek z kurczaka po placki habanero i wszystko pomiędzy, to czasy, w których Richman zajął się pikantnymi potrawami Mężczyzna kontra jedzenie .

1. Adam Richman kontra Wyzwanie ognia w twojej dziurze

ogień w twojej dziurze adam richman Facebook

Ze wszystkich pikantnych wyzwań związanych z jedzeniem, z którymi Richman zmierzył się w swoim czasie Mężczyzna kontra jedzenie , nie udało mu się tylko jedno: wyzwanie Fire in Your Hole w Kawiarnia Munchies 420 w Sarasocie na Florydzie. Pod względem wielkości było to stosunkowo skromne wyzwanie. Richman musiał zjeść tylko dziesięć skrzydełek w ciągu 20 minut, nie pijąc niczego poza wodą. Haczyk polegał na tym, że te skrzydła były zakryte w oszałamiającej mieszance papryczek habanero i cayenne, plus ostry sos, plus chili w proszku, kruszone płatki papryki i prawdziwy kicker, ekstrakt z duchów chili.naśladowca pisklę fil kanapkę z grillowanym kurczakiem

„To, co się dzieje, to puchnie ci nosa, puchną kanały śluzowe w nosie i puchnie gardło” Richman powiedział Mike Chen o Strictly Dumpling . „Więc było tak, jakbym nie mogła oddychać, moje łzy płoną, są dość intensywne… To była agonia… Nie chcę czuć się tak, jak tego dnia”.

Jakby wyzwanie nie było już wystarczająco trudne, szanse na Richmana były jeszcze większe niż w przypadku wielu innych, którzy przed nim zawiedli. Według Jedzenie Bestia , szef kuchni włożył całą butelkę ekstraktu z duchów chili na porcję Richmana.

Mimo to, sądząc po innych osobach, które podjęły wyzwanie, istnieje duża szansa, że ​​mimo wszystko poniósł porażkę. Jedna osoba na Reddicie którzy próbowali wyzwania, przeszli przez siedem i pół skrzydła, a następnie „bezzwłocznie wyszli na zewnątrz i dmuchnęli kawałkami” po „boli oddechu”, a łzy spływały im po policzkach.2. Pokonanie przez Adama Richmana Atomic Hot Wings Challenge

atomowe gorące skrzydła adam richman youtube

W Stek Quaker i Lube Lub w Pittsburghu w Pensylwanii Richman wziął udział w sześciu Atomowych Skrzydłach. Szef kuchni Robert Shay wydobył skrzydła i, zgodnie z wymogami tego typu wyzwań związanych z przyprawami, Richman musiał najpierw podpisać zrzeczenie się, które nazwał „umową o nieszkodliwości i odszkodowaniu” — mądre posunięcie dla restauracji, biorąc pod uwagę, jak ostry jest sos na tych skrzydłach jest.

Na pokaz Richman zauważa, że ​​typowe pikantne skrzydełka w Quaker Steak and Lube smakują tak, jakby miały około 740 jednostek Scoville'a (dla porównania jalapeno waha się od 2500 do 8000 jednostek Scoville'a). Atomowe Skrzydła kosztują 150,00 jednostek Scoville'a. Nie było limitu czasowego, a Richman trzymał obok siebie na stole kosz krakersów przypominających sól, a za nim wiwatował tłum ludzi. Mimo to prędkość była przyjacielem Richmana, więc upał się nie nagromadził.

Richman powiedział, że musiał szybko skończyć, „ponieważ jak gorący kwaśny deszcz lały się łzy”. Dodał, że „pierwszy kęs eksplodował w moich ustach jak aromatyzowany krakers” i że każda część jego twarzy, której dotknęło skrzydło, paliła jego skórę. W jego opisie było to „jak siódmy krąg piekła”. Richman poradził sobie z tym wyzwaniem — pocąc się obficie przez cały czas — i zaraz po skończeniu złapał krakersa. Przynajmniej dostał naklejkę na zderzak i swoje zdjęcie na ścianie.

jak powstają skrzydła bez kości?

3. Adam Richman pochłonął Spicy P'hall Challenge

Pikantne P Facebook

Jednym z pikantnych wyzwań, które podjął Richman, a które nie dotyczyło skrzydełek z kurczaka, było Spicy P'hall Challenge w Dom Curry Brick Lane w Nowym Jorku. Restauracja serwuje dania kuchni angielsko-indyjskiej i jest inspirowana lokalami z curry na londyńskiej Brick Lane. Jest to również jedno z niewielu miejsc w Stanach Zjednoczonych, w którym podaje się p'hall, czyli curry, które jest wszystkim, co było gorące, pierwszy stworzony w Wielkiej Brytanii . Restauracja opisuje to jako „niezwykle gorące curry, więcej bólu i potu niż smaku”.

W odcinek Richman poszedł do kuchni, aby zobaczyć, jak powstaje curry, zanim podda swoje ciało wyzwaniu. Zauważył, że curry ma ponad 60 razy więcej ciepła niż jalapeno. Przykład: wszyscy w kuchni, kiedy przygotowywano curry, musieli nosić maskę – kiedy Richman zdjął maskę, powiedział, że czuł się „jak połknięcie jeżozwierza”. Szef kuchni zauważył też, że było tak ostre, że jedna osoba, która zjadła curry zaczęła krwawić z nosa.

Wyzwanie rzuciło 16-uncjową miskę p'hall przeciwko Richmanowi. Nie było limitu czasowego, a on miał pod ręką wysokie szklanki mleka i mango lassi. Pomimo stwierdzenia, że ​​„od razu, że jest zbyt gorąco, by sobie z nim poradzić”, Richman przeszedł przez całą miskę i zdobył darmowe piwo, zdjęcie i certyfikat ukończenia.

4. Red Hot Ramen Challenge przetestował poziom wytrzymałości na ból u Adama Richmana

Red Hot Ramen Challenge adam richman Facebook

Parująca miska ramenu w mroźny zimowy dzień może rozgrzać każdego we właściwy sposób. Miska Red Hot Ramen Challenge z Orochon Ramen w Los Angeles daje jednak trochę więcej, jak dowiedział się Richman.

jako Richman odnotowany w programie przed podjęciem go wraz z dwoma rodakami, około 20 000 osób podjęło wyzwanie, a tylko kilkuset się udało. Celem jest ukończenie miski przyprawionego ramenu — rosołu i wszystkiego — w 30 minut lub mniej. Plan gry Richmana był prosty: najpierw wypij wszystkie makarony i kiełki, a następnie wlej cały gorący bulion z lawy do gardła.

Mniej więcej w połowie oglądające go dziecko sugeruje, że spocony i płacz Richman „powinien wypić trochę mleka”. Richman na to nie idzie. Zamiast tego patrzy na bulion, który jest wszystkim, co pozostało, i zauważa, że ​​to „To, co odróżnia mężczyzn od chłopców i wewnętrzną wyściółkę żołądka od reszty mojego żołądka”.

W końcu Richman kończy to z odrobiną wolnego czasu. Chociaż, zastanawia się, „czy rzeczywiście wygrałem tylko bitwę i czy ramen wygra wojnę? Dziś wieczorem w toalecie poznam odpowiedź na to pytanie.

5. Hellfire Wing Challenge sprowadził ogień do Adama Richmana

Wyzwanie Skrzydła Piekielnego Ognia adam Richman Facebook

W San Jose w Kalifornii restauracja Smoke Eaters ma coś, co nazywa Wyzwanie Piekielnego Ognia , wydarzenie, które restauracja zauważa, „ukorzyło nawet najodważniejszych miłośników hot wing”. Jako dowód, Smoke Eaters ma zdjęcie Richmana na swojej stronie internetowej, które jest podpisane: „Jest jeszcze gorzej niż wygląda!”.

Na pewno tak wyglądało w odcinku . Tuż przed pokazaniem samego wyzwania, zwiastun pokazuje, jak kroczy za pożeraczami dymu i oświadcza, że ​​jest „w najgorszym fizycznym bólu, z jakim kiedykolwiek się spotkałem”. Jak można się było spodziewać, w oparciu o zasady wyzwania: każdy pretendent musi ukończyć jedno 12-skrzydłowe zamówienie skrzydeł Hellfire (które mają więcej niż 6 uncji chili habanero) w 10 minut lub mniej bez innego jedzenia lub picia. Poza tym nie ma serwetek, a potem jedzenie skrzydeł zawodnicy muszą oblizać palce do czysta i wytrzymać pięciominutowy okres oczekiwania. Jest powód, dla którego z ponad 9000 osób, które go wypróbowały, tylko 20% odniosło sukces.

Richman opuścił skrzydła i skomentował, że sos coraz bardziej palił mu ręce, ponieważ nie można go było zetrzeć. Najgorsze było jednak oblizywanie palców i czekanie, aż tłum będzie szydził z niego serwetkami, których nie wolno mu było używać. – Mleko, piwo, nawet wspaniała fala zwycięstwa nie zdoła ugasić ognia piekielnego – powiedział Richman. Później dodał, że po jej ukończeniu „największą nagrodą w Smoke Eaters jest maszyna do lodu”.

ile kosztuje tort w arkuszach costco cost

6. Adam Richman wziął udział w Wyzwaniu Głupich Skrzydeł

Stupid Wings Challenge adam richman Facebook

Nazwa „Stupid Wings Challenge” nie jest najbardziej inspirująca dla przeciętnego miłośnika skrzydeł, ale dla Bogacz i Mężczyzna kontra jedzenie , to jest dokładnie taki rodzaj wyzwania, dla którego został stworzony program. W trzecim sezonie, z więcej niż kilkoma pikantnymi wyzwaniami kulinarnymi wyciętymi w pasie, Richman podjął wyzwanie Stupid Wings Challenge w Caliente w Richmond w stanie Wirginia.

Caliente od tego czasu zmieniło nazwę na Sheppard Street Tavern, ale Głupie Skrzydła pozostają — podobnie jak zasady. Pretendenci mają pół godziny na zjedzenie półmiska Głupich Skrzydeł bez innego jedzenia i picia. Mają też tylko jedną serwetkę i „muszą trzymać skrzydła opuszczone na czas wizyty”, w przeciwnym razie może zostać naliczona „opłata za sprzątanie”. Jeszcze jedna zasada, która tak bardzo utrudniała Richmanowi i wszystkim innym osobom, które go wypróbowały: „Bez sztućców. Musisz podnieść skrzydła i zjeść je zgodnie z naturą.

Restauracja zauważa, że ​​około 10 procent pretendentów kończy skrzydło, a około 30 do 40 procent wymiotuje (kosz na śmieci za aleją to jedyne miejsce, w którym naciągacze nie zostaną obciążeni opłatą za sprzątanie). Richman był jednym z 10 procent, choć nie było to łatwe. Promując odcinek, Richman tweetował : „Richmond, dzisiaj odcinek VA! Jedno z najtrudniejszych wyzwań we wszystkich trzech sezonach. Obiecuję wam wszystkim wspaniały, wspaniały odcinek.

7. Wyzwanie Bushido Seppuku podpaliło usta Adama Richmana

Bushido Seppuku Wyzwanie adam richman youtube

Richman udał się do Charleston w Południowej Karolinie na Wyzwanie Bushido Seppuku w japońskiej restauracji Bushido. Zasady były proste: zjedz dziesięć pikantnych ręcznych rolek sushi z tuńczykiem, nie wymiotując, nie popijając drinka ani nie odgryzając innego rodzaju jedzenia. restauracja sushi Bułki również trzeba było jeść w kolejności, a każda z nich stawała się coraz bardziej pikantna.

w opis dla Mężczyzna kontra jedzenie człon Travel Channel zauważa, że ​​w czasie, gdy Richman podjął wyzwanie, tylko sześć osób ukończyło grę z 475 pretendentów. To uczyniło Richmana siódmym. Ta mała liczba udanych prób jest nie bez powodu. Ósmy zwój wypełniony jest całym habanero (które Richman porównał do około 40 jalapenos) i podczas gdy „poprzednie zwoje powoli budują we mnie piekło, numer osiem wydaje się być wybuchem atomowym”.

Po tym, jak Richman skończył numer dziewięć, dał sygnał do ostatniego („zasygnalizował”, ponieważ przyznaje, że jego usta były zbyt gorące, by fizycznie poprosić o przyniesienie ostatniego). Ostatecznie Richman ukończył wszystkie 10 rzutów ręcznych w 16 minut i 25 sekund — szybciej niż jakikolwiek inny udany pretendent. „Pożarłem ostatni stopiony kąsek” – powiedział Richman w odcinku. „Chociaż jest gorętszy niż hades, smakuje jak zwycięstwo”.

8. Adam Richman nie wycofał się z Ludicrous Wings Challenge

Śmieszne skrzydła Wyzwanie adam richman Facebook

Richman podjął się kolejnego niezwykle ostrego wyzwania skrzydła at Kurczak czy jajko w Beach Haven, New Jersey. To wyzwanie, nazwane Ludicrous Wings Challenge, wymagało od Richmana ukończenia 12 panierowanych skrzydełek w „Ludicrous ostrym sosie” w ciągu 15 minut. W przeciwieństwie do niektórych innych ostre jedzenie wyzwania, które podjął Richman, Kurczak czy Jajko nie wprowadziły żadnych zasad dotyczących jedzenia skrzydełek ani ograniczeń dotyczących wody lub innych napojów, aby ochłodzić się w połowie wyzwania.

Było jasne, że Richman znał się na pikantnym wyzwaniu, zanim zaczął. On założone rękawiczki i spędził pierwszą połowę swojego czasu na odrywaniu całego mięsa od kości, żeby nie dostał ostrego sosu na twarz. Taktyka Richmana zadziałała i stosunkowo łatwo wypolerował skrzydła w porównaniu z niektórymi innymi pikantnymi wyzwaniami. To nie znaczy, że to był totalny bułka z masłem. Syn właściciela restauracji Jersey Shore, Torra Cohena, powiedział Prasa Atlantic City , „Próbowałem, ale to straszne. To nawet nie jest konieczne.

Właściciel Mark Cohen od początku miał wątpliwości. Powiedział gazecie, że pozwolił Richmanowi użyć rękawiczek i najpierw oderwać mięso, ponieważ „byłem tak przekonany, że nie będzie w stanie tego zrobić, pozwoliliśmy mu zrobić cokolwiek”.

david's butter pecan meltaways

9. Wyzwanie czterech jeźdźców testowane przez Adama Richmana

Wyzwanie czterech jeźdźców adam richman rich Facebook

Podczas gdy gorące skrzydełka można zrzucić w stosunkowo krótkim czasie, burger to inna historia. To część tego, co sprawia, że ​​Wyzwanie Czterech Jeźdźców od Burgery Chunky'ego w San Antonio w Teksasie, tak trudne.

Burger zawiera jalapeno, serrano i papryczki duchowe w środku i jest polany sosem habanero (czwarty jeździec). Challengers muszą podpisać zrzeczenie się przed wyruszeniem w podróż z przyprawami, którą niewielu dojechało do mety. Zgodnie z zasadami wyzwania, pretendenci mają 25 minut na zjedzenie burgera bez mleka lub pójście do łazienki (jeśli nadarzy się okazja, restauracja zapewnia „wiadro na chuck”, a w przypadku pominięcia jest opłata za sprzątanie w wysokości 20 USD). Następnie jest pięciominutowy okres oczekiwania, aby wchłonąć cały ten upał, zanim odniesiesz zwycięstwo.

Richman nazwał burgera „najbardziej pikantnym banitą, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia” w odcinku . Dostał rękawiczki, aby zapobiec poparzeniom skóry od przypraw, i pociął je na ćwiartki, aby lepiej móc poradzić sobie z burgerem. Trudności zaczęły się od brania numer jeden.

„Jeden kęs i cztery chili na hamburgerze czterech jeźdźców są już milion razy gorętsze, niż się spodziewałem” – powiedział Richman, zanim zwyciężył w końcu. „Jest więcej niż pikantny, jest diabelski”.

10. Wielkie kule ognia to prawie za dużo was

Wielkie kule ognia Wyzwanie adam richman rich Facebook

Salvador Molly's o tematyce pirackiej w Portland w stanie Oregon w Wyzwaniu Wielkich Kul Ognia na maksa. Składa się ze zjedzenia pięciu placków habanero i porcji salsy habanero z restauracji. W sumie, jak Richman wskazuje w odcinku , pełna partia ciasta i salsy zawiera ponad 10 funtów habanero. Tak, funty.

Na początku wydawało się, że Richmanowi wszystko idzie dobrze, a on mówi, że „jest gorąco, ale jest to całkowicie przyjemne”. Potrzeba było tylko dwóch placków, aby upał zaczął się nagrzewać – zwłaszcza po dodaniu salsy, którą Richman nakładał na każdy placek, aby nie musieć sama wypijać salsy. Mniej więcej w połowie Richman oparł się na swojej ulubionej linijce, jeśli chodzi o opisywanie pikantnego jedzenia: „Nie będę kłamać, czuję się, jakbym połknął jeżozwierza”.

Richman zakończył wyzwanie i nie jest sam. Restauracja przez długi czas była gospodarzem corocznej rundy wyzwania, z której dochody trafiały do ​​Oregon Energy Fund na opłacenie rachunków za ogrzewanie dla potrzebujących rodzin. Dzisiaj możesz zamów mieszankę do dostawy zrobić placki habanero w domu za mniej niż 10 dolarów. Ostrzegam tylko, że to nie jest łatwe. Richman powiedział Mike Chen z Strictly Dumpling że czuł się tak, jakby po wyzwaniu „został kopnięty w brzuch przez muła”.

11. Adam Richman ustanowił nowy rekord w Firebrand Chili Challenge

Firebrand Chili Challenge adam richman Facebook

Podczas gdy wiele wyzwania, które podjął Richman podczas jego kadencji na Mężczyzna kontra jedzenie były ponad i poza, Firebrand Chili Challenge wyróżnia się jako takie, w którym konieczne było przekraczanie granic. Odbędzie się Salon Chili W Springfield, Illinois, wyzwanie stawia miskę słynnego Firebrand Chili Joe Rogera przeciwko jedzącemu. Oficjalne wyzwanie zakładało zjedzenie tylko jednej miski chili, ale to było zbyt oswojone dla Richmana.

giada de laurentiis brat dino

„Nikt nie był w stanie zjeść więcej niż czterech misek Firebranda”, powiedziała właścicielka Rose Hamilton Rejestr państwowy-Dziennik . „(Richman) spróbuje pobić rekord”.

Każda miska ma od trzech czwartych funta do funta, a Hamilton zauważył, że musi zakrywać nos, kiedy ją nalewa, ze względu na poziom przypraw. Ciepło pochodzi z przypraw gotowanych w samym mięsie i jest to trochę lokalna legenda w okolicy. Chili Parlor został otwarty przez Joe Rogersa w sylwestra 1945 roku i przyciągnął lojalną bazę klientów dzięki oryginalnej recepturze chili.

Richman z łatwością podołał wyzwaniu i ustanowił nowy rekord w liczbie zrealizowanych misek. Dużo pikantnego mięsa, delikatnie mówiąc.